Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: συμβουλη

συμβουλη 22 Ιουλ 2014 21:41 #5716

  • anna....
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της anna....
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
καλησπερα,
θα ηθελα την βοηθεια καποιου που ξερει για ενα περιστατικο που με απασχολει οσον αφορα την ακουσια μεταφορα σε νοσοκομειο.Ειναι υποχρεωμενη η αστυνομια απο την στιγμη που θα λαβει χαρτι εισαγγελεα να παει να παρει τον ασθενη και να τον μεταφερει στο νοσοκομειο?αν ναι,υπαρχει καποιο χρονικο οριο στο οποιο πρεπει να το κανει και ποιο ειναι αυτο?ρωταω γιατι εχουμε ενα επεισοδιο και ενω η οικογενεια πηγε στον εισαγγελεα και η αστυνομια τους ειπε οτι θα ερθει(σημερα συγκεκριμενα παρολο που το χαρτι το ειχαν απο χτες) δεν ηρθε και οταν η οικογενεια πηρε να ρωτησει αν θα πανε τους ειπαν απο αυριο.
Ευχαριστω πολυ..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

συμβουλη 29 Ιουλ 2014 23:52 #5720

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Anna γειά σου. Πραγματικά θέτεις ερωτήματα πολύ σοβαρά και σημαντικά. Πρόσφατα με απασχόλησε κάτι ανάλογο με γνωστό μου πρόσωπο το οποίο οδηγήθηκε στο νοσοκομείο με αυτή τη διαδικασία. Ομολογώ ότι δε γνωρίζω τυπικά τις απαντήσεις, αλλά μου έδωσες ένα κίνητρο να διαβάσω κάποια πράγματα στο διαδίκτυο γιαυτό και είναι αλληλοσυγκρουόμενα. Περισσότερα βρήκα στο Συνήγορο του Πολίτη. Για μένα σημαντικές δύο ερωτήσεις. Το άτομο που λες, είναι όντως ανίκανο να πάρει αποφάσεις για την υγεία του και δεύτερον πόσο πραγματικά τον νοιάζονται και τον αγαπάνε εκείνοι που αποφάσισαν κάτι τέτοιο; Θα ήθελα να μάθω, αν θες να μου πεις. Ευχαριστώ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

συμβουλη 01 Αυγ 2014 18:44 #5725

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Παιδιά με αυτόν τον τρόπο οδηγήθηκα στο ΨΝΘ πριν δύο μήνες περίπου. Ευχαριστώ από καρδιά το παλικάρι και την κοπελιά της άμεσης δράσης. Μου φέρθηκαν με αξιοπρέπεια και ανθρωπιά. Αν και προσπάθησα να τους εντοπίσω για να τους ευχαριστήσω οι αναζητήσεις μου ήταν άκαρπες.
Τελευταία διόρθωση: 01 Αυγ 2014 18:44 από Thanasis1968.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.041 δευτερόλεπτα