Αρχική Forum ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, τι λέτε;
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, τι λέτε;

Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, τι λέτε; 30 Ιουλ 2014 00:14 #5722

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Αυτό που θα ήθελα να αλλάξω εδώ και δύο χρόνια είναι η δουλειά μου, η οποία δε με γεμίζει πια, αλλά μένω λόγω ευνόητων οικονομικών λόγων. Κρίση άλλωστε που να τρέχεις τώρα; Όμως, τα μάτια μου και τ' αυτιά μου είναι ανοιχτά και αν δω κάτι που μου τραβήξει την προσοχή, θα το ψάξω. Χωρίς άγχος, γνωρίζοντας πια ότι όλα χρειάζονται τον χρόνο τους. ;)

Ερώτηση: Τι θα θέλατε εσείς ν' αλλάξετε στη ζωή σας και πώς θα σκεφτόσασταν να το κάνετε;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ας παίξουμε ένα παιχνίδι, τι λέτε; 30 Ιουλ 2014 00:31 #5723

  • jullie.sun12
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της jullie.sun12
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 8
  • Κάρμα: 0
Kαλησπέρα Κραταιά! :P
Κι εγώ το'χω σκεφτεί αυτό τελευταία, πολλές φορές. Δε ξέρω αν θ'άλλαζα τη δουλειά μου σαν αντικείμενο, αλλά θα'θελα ν'αλλάξω κάποιες παραμέτρους. Βασικά το κυλιόμενο ωράριο, καθ'ό,τι νοσηλεύτρια, καταλαβαίνεις... Με δυσκολεύει και οργανικά αλλά και στον προγραμματισμό διαφόρων δραστηριοτήτων. Χάνω πολλά απ'αυτό. Είναι φορές που σκέφτομαι πως θα'μουν αν είχα γίνει παιδαγωγός όπως ήθελα μικρή, αλλά κι εκεί που είμαι τώρα δε χαλιέμαι. Μόνο το ωράριο...
Επίσης, τελευταία προβληματίζομαι αν τελικά θα'θελα να πάω επαρχία (υπάρχει στα σχέδια κάτι τέτοιο). Πάντα ήταν η επαρχία μες στην καρδιά μου (μεγάλωσα εκεί ως τα 12) αλλά τελικά συνήθισα την Αθήνα κι αφού τώρα πια μένω σε μια όμορφη περιοχή που θυμίζει κωμόπολη, δε βρίσκω το λόγο να μεταβώ σε μια επαρχιακή πόλη.
Αυτά λοιπόν κατα βάση θα'θελα ν'αλλάξω, πέρα απ'το να κατορθώσω να χαλυβδωθώ ψυχικά και να διακόψω κάποια στιγμή την αντικαταθλιπτική αγωγή.
Φιλάκια! :kiss:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.053 δευτερόλεπτα