Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Τελικα διπολικη

Τελικα διπολικη 23 Αυγ 2012 23:51 #3023

  • jinna
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της jinna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
:) ΟΚ.Κατ'αρχην επειδη αργω πολυ να γραφω θα σας γραφω με δοσεις!Απο μικρη εφαγα την απορριψη με την κουταλα καθ'οτι διδυμη με αγορι.Λογω της ιδιογκρασιας μου αντιδρουσα οποτε ημουν"γλωσσου"κ πολλες αλλες εττικετες.Εγω ενοιωθα παντα μονη κ ημουν μελαγχολικη αλλα δεν τοβαζα κατω.Στο σχολειο μετρια,πως να ημουνα πολυ καλη αλλωστε οταν σκεφτομουν συνεχεια αυτα που γινοταν.Απο την αλλη βεβαια μου εδωσαν πολυ καλη αγωγη κ τους ευγνωμονω γι'αυτο,εξαλλου μητερα ειμαι κ εγω,κ εγω εχω κανει λαθη ποσο μαλλον τοτε που ηταν κ αλλες εποχες.Μπηκα στο πανεπιστημιο στη σχολη που ηθελα την τελειωσα διοριστηκα,παντρευτηκα εκανα παιδια ,ημουν πολυ καλη στη δουλεια μου,συζυγος,μητερα ,φιλη κλπ αλλα δεν προστατευα τον εαυτο μου ,ειχα παντα τους αλλους πανω απο εμενα ,δεν εβαζα ορια,δεν ελεγα ποτε οχι,δεν ειχα "θελω".Ο πρωην συζυγος μου για προσωπικα του θεματα εψαχνε επιβεβαιωση σε αλλες γυναικες ωσπου βρεθηκε ενα αδιστακτο γυναιο που ταραξε την οικογενεια μου σε απιστευτο βαθμο χωρισα ,ηταν δικη μου επιλογη .ενοιωθα δυνατη κ αξιοπρεπης ωσπου επαθα καταθλιψη.Αυτα προς το παρον,τα υπολοιπα σε αλλη δοση !!!Για να ειμαστε και στο πνευμα της εποχης!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα