Αρχική Forum ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 06 Μαρ 2014 22:25 #5584

  • desperate
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της desperate
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα.

απευθύνομαι σε εσάς γιατί δε ξέρω τι να κάνω.
Το αγόρι μου πάσχει από διπολική διαταραχή, μου το είχε πει στην αρχή αλλά δε το είχα πιστέψει. Έχω αρχίσει και πιστεύω πως ισχύει . Μου φέρεται απο τη μία όμορφα και από την άλλη μου λέει πως δε θέλει να είμαστε μαζί, να βρω κάτι άλλο και μετά σαν να είμαστε πάλι μαζί. Δε θυμάται πράγματα που λέει. Είναι πολύ έξυπνος άνθρωπος και πολύ κοντά στις τέχνες . Αλλά αυτή η συμπεριφορά του με φέρνει σε δύσκολη θέση και με κάνει να νιώθω άσχημα. Να του μιλήσω ανοιχτά ; Δε θέλω να νιώσει άσχημα . Τι να κάνω ;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 07 Μαρ 2014 23:24 #5586

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Καλησπέρα desperate. Αναφέρεις κάτι που είναι πολύ σημαντικό. Ότι σου το είχε πει στην αρχή. Αν λοιπόν σου είχε εμπιστευτεί κάτι τέτοιο, είναι από μόνο του μία αφορμή για να το συζητήσεις μαζί του, αλλά αν θες τη γνώμη μου, όχι με κριτική διάθεση αλλά να φαίνεται ότι το κάνεις από ενδιαφέρον. Επίσης θα βοηθούσε πολύ αν μας έλεγες περισσότερες λεπτομέρειες. Π.χ. αν σου έχει αναφέρει για παρακολούθηση από ειδικό ή αν όταν στο είπε ανέφερε ότι είναι επίσημη διάγνωση. Ή αν παίρνει φαρμακευτική αγωγή. Και για ότι χρειαστείς, εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε όπου μπορούμε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα