Αρχική Forum ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Χρειάζομαι κάποια γνώμη....σος
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Χρειάζομαι κάποια γνώμη....σος

Χρειάζομαι κάποια γνώμη....σος 02 Σεπ 2014 09:34 #5747

  • Nikoletaathina
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Nikoletaathina
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Γεια σας παίρνω το θάρρος να μοιραστώ το πρόβλημα μου μαζι σας χρειάζομαι κάποια γνώμη οπωσδήποτε...
Λοιπόν ειμαι 19 χρονων..το πρόβλημα που αντιμετωπίζω απο τα 14 μου εχει να κανει με την γιαγιά μου. Απο 14 χρονων κάθε φορά που γυρνούσα σπίτι τα έβαζε μαζι μου ότι φταίω για όλα εγω ότι ειμαι άχρηστη ότι δεν ξέρω να κανω τίποτα και χίλια δυο. Βέβαια έλεγε στους γονείς μου ότι εχω μπλέξει ότι κανω χασις ότι καπνίζω και χίλια δυο π δεν ισχύουν. Τους έλεγε ότι με είδαν έξω γνωστοί της.. Πλέον στα 19 π ειμαι τωρα τόσα χρόνια ανέχομαι να ακούω τα ίδια το χειρότερο που άκουσα ηταν ενα καλοκαίρι που μου είπε καλα πουλάς το κορμί σου δε ντρέπεσαι κ μόλις το άκουσα έπεσα απο τα σύννεφα. Το είπα στον πατέρα μου και δεν ήξερε τι να κανει. Συνέχεια η γιαγιά μ μ λεει ότι ειμαι άχρηστη και πάντα με μειώνει.σε φίλες της λεει ότι τι θα κανω αργότερα κ πως θα συμπεριφέρομαι. Μετά απο αυτά π μου εχει κανει δεν τις μιλάω καλα ώρες ώρες πχ τις λέω ασε με ρε κ μ λεει τι στόμα έχεις τι ειμαι αυτά τα πράγματα εισαι για το ψυχιατρείο. Όλη αυτή η κατάσταση αυτά τα χρόνια με πιέζει δε ξέρω τι να κανω. Νομίζω ότι με εχει κανει να πάθω κατάθλιψη κ δε ξέρω πως να συμπεριφέρθω. Να μιλήσω στους γονεις μου; Το θέμα ειναι να αλλάξει αυτή κ όχι εγω,απλά τόσα π μ λεει κάθε μέρα με κανει να νιώθω ενοχές ότι δεν αξίζω και χίλια δυο.ποια ειναι η γνώμη σας; Ευχαριστώ
Τελευταία διόρθωση: 02 Σεπ 2014 09:35 από Nikoletaathina.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Χρειάζομαι κάποια γνώμη....σος 30 Σεπ 2014 17:34 #5755

  • RiaMusic
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της RiaMusic
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
Γεια!
Εγώ στην θέση σου θα μιλούσα στους γονείς μου εδώ και τώρα. Η γιαγιά σου μπορεί να είναι αυτό που λέμε παλαιών αρχών και να μην καταλαβαίνει κάποια πράγματα που για μας είναι απλά στην τωρινή εποχή. Αν τους μιλήσεις μπορούν να επέμβουν και να βελτιωθεί η κατάσταση...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα