Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ολα γυρο μου γυριζουν σκεεεεψεις λεεεεξεις φοοοοβοι οοοολα
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ολα γυρο μου γυριζουν σκεεεεψεις λεεεεξεις φοοοοβοι οοοολα

ολα γυρο μου γυριζουν σκεεεεψεις λεεεεξεις φοοοοβοι οοοολα 19 Αυγ 2014 13:19 #5735

  • chaoticman
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της chaoticman
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλημερα 8ελω να σασ πω περιλιπτικα την δικια μου ιστορια μηπως καπιος βρε8ει και μου ε3ηγισει για πιον λογο γινονται ολα αυτα..οσο για την ορθογραφια με συνχορειτε αλλα δεν τα πηγενα καλα με τους κα8ηγιτες :unsure: ..Ειμαι 18 χρονων εδω και κανα 2 χρονια τροω το μυαλο μου με πολλα και διαφορα.Αλλα ερχονται αλλα φευγουν..Το βασικο μου προβλημα ειναι η καταθλιψη η οποια με εχει κανει 3ενερωτο εσσωστρεφει και χαζω και αλλα πολλα μαζι..Δεν μπορω να καταλαβω τι ακρβως εχω..τρεμω ωρες ωρες με τον κοσμο αμηχανια, αγχος,παραλιριμα.Ειδικα με τις κοπελες εδω και αρκετο καιρο..8ελω να πω επισυς οτι κανω χρηση καναβης απο τα 15..Υπαρχει το ενδεχωμενο να μου δημιουργισε λα8ος χαρακτηρα???
Η οικογενιακη κατασταση ειναι αυτη που με προβληματιζει πολυ..Ο πατερας μου δυστιχος ειναι τοξηκομανης εδω και πολλα χρονια καταλαβενετε πανο κατο πια ατμοσφερα 8α υπαρχι στο σπιτι..τωρα τελευτεα το μυαλο μου εχει αρχησει να ξεφευγει απο την πραγματικοτητα..ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να το πω αλλα ωρες ωρες οταν με πιανουν τα δικα μου..στα καπακια ερχετε και μια ασ το πω ιδεοψυχοαναγκαστικη σκεψει...οτι κανω κατι με αντρα..φαντασιωσεις..το οποιο με ενοχλει αφανταστα γιατι δεν ειχα ποτε αυτες τισ πεπι8ισεις και αυτο το σκεπτικο...με αποτελεσμα ολα αυτα να με ριχνουν και να με κανουν μαλθακο!Υπαρχει καποια περιπτωσει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ολα αυτα να γινονται λογο της εφηβιας? Και αν ναι κρατανε για πολυ? Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου.!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα