Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ

ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 30 Μαρ 2012 17:26 #2714

  • Intellexia
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της Intellexia
Γεια σας,
ο τιτλος που εβαλα δεν ειναι για να το παιξω σοφη ή δυνατη, απλα σημερα ετσι νιωθω και θελω να περασω παρομοια συναισθηματα και σε αλλους!
θελω να γραψω και την δικια μου ιστορια και τις σκεψεις μου μιας και δεν τις εχω αναφερει εδω, ετσι για να με γνωρισετε καλυτερα.

ειμαι 26 χρονων, εχω δουλεια, ζωη, σχεση, γονεις, χερια, ποδια κλπ. επισης διπολικη διαταραχη και σχετικη (πλεον) διατροφικη διαταραχη.

ολα ξεκινησαν απ οταν θυμαμαι τον εαυτο μου να πηγαινω δημοτικο. ημουνα μετρια στα μαθηματα αλλα οταν προσπαθουσα λιγο ημουνα αριστη, ομως βαριομουνα η αληθεια ειναι!!!ειδηκα στα μαθηματικα ειμαι σκραπας μετραω με τα δαχτυλα και ο πατερας μου ειναι λογιστης οποτε ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗΗΗΗΗ!!!! εν παση περιπτωσει, κλασικο οιδιποδιο, ο πατερας μου ναρκισσιστης και πολυ πιεστικος και ποτε δεν ειχαμε στενες σχεσεις (απο την μερια μου τουλαχιστον γιατι τον φοβομουνα) , φυσικα οταν ημουνα κακια μου ριχνε και καμια μπουφλα συχνα-πυκνα, δεν με πειραζε το ξυλο για διαπαιδαγωγηση τοσο οσο τα λογια. προτιμουσα να με δειρει παρα να μου φωναζει και να με βριζει γιατι τα λογια σπανε κοκκαλα. αμα φας ξυλο πας στο κρεβατακι σου και τελειωνει η υποθεση, ομως τα λογια επαναλλαμβανονται μονιμως μεσα στο μυαλο σου.

σαν παιδι ημουν νευροσπαστο και ειχα μονιμως αλλαγες διαθεσης και πολλα ξεσπασματα με αποτελεσμα να νιωθω λυσσα την οργη και να δαγκωνομαι. στα δαχτυλα στα χερια και εσκιζα τα μαξιλαρια με τα δοντια μου. δεν με χαλαρωνε τπτ εκτος απο τα ζωακια που μ αρεσανε πολυ!!!!εχω και μια αδερφη 3 χρονια μικροτερη απο μενα που ηταν παντα ηρεμη και ησυχη, οποτε οι δικοι μ ειχαν ολη την προσοχη πανω μου και φαινοτανε. εκμεταλευομουνα καταστασεις παρ ολα αυτα δεν συμπαθουσα τον πατερα μου επειδη με εκνευριζε με οσα μου ελεγε και με οσα εκανε, τον φοβομουνα δεν τον ενιωθα πατερα μου. οσο μεγαλωνα και χειροτερα, εβλεπα ομως οτι μου ειχε αδυναμια. ο πατερας μου ηταν ετσι σκληρος και η μανα μ με ειχε σαν λουτρινο κουκλακι με εντυνε και με στολιζε. ουχ μισουσα τα φορεματα!
οποτε ειχα αισθηση μονιμως του κρυου και του ζεστου.

ημουνα ζηλιαρα με ολα και πολυ κτητικη. υπερκινητικη και με περιεργες ιδεες. μ αρεσε να βλεπω αιμα και θριλερ και μου εκαναν εντυπωση τα ανθρωπινα ''μεσα''. λογω των πολλων μ νευρων οι δικοι μ αποφασισαν να με πανε σε ενα ειδικο και μ ειχε διαγνωσθει τοτε σχιζοφρενικομορφη διαταραχη για την οποια ακολουθουσα αγωγη 2 χρονια περιπου. εκει ημουν ηρεμη απλα παιρνοντας λαμικταλ. ο γιατρος ελεγε πως ολη αυτη η συμπεριφορα μου ισως οφειλοταν σε κληρονομικα αιτια λογω του ιστορικου απ το σοι της μανας μου.

11-12 χρονων κακοποιηθηκα σεξουαλικα απο εναν αντρα και θυμαμαι πως οταν με παρατησε στον δρομο να αιμοραγω, γυρισα σπιτι και το μονο που με ανησυχουσε ηταν να μην μου φωναξει ο μπαμπας που αργησα και στεκομουνα στην πορτα περιμενοντας να μου ρθουν ιδεες.
δεν θα επακταθω περισσοτερο σε αυτη τη φαση.

τα σημαδια της σχιζοφρενικομορφης ξανα εμφανιστικαν στα 18 μου οπου ειχα ακουστικες παραισθησεις και παλι διαταραχες διαθεσης και νευρα. ειχα εμμονες ιδεες με διαφορα ομως το κυριοτερο ηταν το σωμα μου. εκει αρχισε και η διατροφικη διαταραχη μου περασε απο βουλιμια σε ανορεξια κ αυτο επειδη ειχα φτασει 78 κιλα και ημουνα τοσο χαρουμενη οταν ετρωγα που μου γεμιζαν κενα. φυσικα λογω των κιλων ημουν ανασφαλης και βεβαια ημουν τοσο σεξουαλικα ενεργη σε σημειο μανιας και αλλαζα τους αντρες σαν χαρτοπετσετες. στα 19 μ εμεινα εγκυος και το εριξα. απο κει και περα ξεκινησα παλι αγωγη με αλλο γιατρο που με περιελαβε αμεσως πανω στην ανορεξια που ειχα παθει και προσπαθουσα να ισσοροπισω. ταυτοχρονα δουλευα, εκανα γυμναστικη, εβγαινα εξω και δεν κοιμομουν ποτε. ενιωθα αρρωστη με τον υπνο. δεν ενιωθα κουραση καθολου! ειχα πολλα χομπι και ασχολιες και μονιμως ηθελα κ αλλα να κανω.

ο γιατρος με διεγνωσε με διπολικη, τα συμπτωματα της σχιζ δεν εμφανιστηκαν παρα μονο σε 2 επισοδεια στα 22 και στα 24. ο πατερας μ προσπαθει να φτιαξει τις σχεσεις του μαζι μου και τα εχει καταφερει κ τωρα ειμαστε πιο κοντα απο ποτε! θελει να βελτιωθει ομως μ φερεται σαν μωρο, δεν με αφηνει απο τα ματια του και παιζει μαζι μου σαν να μαι βρεφος! δεν θελω να μεγαλωσω, μεγαλωνω και με πιανει μανια! θελω να μαι αδυνατη και μικροκαμωμενη! ειναι καταρα το να μεγαλωνεις!!!!!

τωρα ειμαι αρνι με τα χαπια δεν τσακωνομαι και δεν επιτιθεμαι σε ανθρωπους, εχω που και που ξεσπασματα νευρων και φυσικα εμμονες. αλλα την παλευω. θυμαμαι οτι προσπαθουσα να ειμαι λειτουργικη παρ ολα οσα με εμποδιζαν και τα καταφερα. τα διορθωνω ομως ακομα εχω πολυ δουλεια γιατι οτι κ να γινει, δεν μ φτανει. σκοπευω να αγγιξω την τελειοτητα!!!!!

δεν ξερω τι αλλο να γραψω, ειναι πολλα ακομα αλλα δεν μου ρχονται συνοπτικα στο μυαλο!

δεν βαρεθηκατε ελπιζω χιχιχ

μακια
χχχχχ
Τελευταία διόρθωση: 30 Μαρ 2012 17:27 από Intellexia.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 31 Μαρ 2012 01:32 #2719

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Ωραίο το μήνυμα που περνάς Intellexia, μέσα απο τα όσα έχεις περάσει. είσαι μόνο 26 και έχεις περάσει πολλά :| απ'όσα γράφεις !
Δε ξέρω αν είναι καλό που νιώθεις σαν "αρνί" :\ αλλά ελπίζω να σου πάνε όλα καλά!
και γιατι σε ανησυχεί τοσο η ηλικία..; εγω παντως μεχρι στιγμής δεν είχα θεμα με την ηλικία, δλδ με το οτι μεγαλώνω το βρίσκω κάτι φυσικό, πχ. το να γεράσουμε είναι φυσικό , όσα λίφτινγκ κ να κανουμε δεν αλλαζει κατι. ελπίζω να μη σε ριχνει αυτο με τα γεράματα :ρ

εχω κ μια απορία, επιτρέπεται να δίνουν χάπια σε ανήλικους??γιατι είπες οτι μικρή έπαιρνες λαμικτάλ(αλλα δεν εχω ιδεα τι ειναι).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 31 Μαρ 2012 06:13 #2722

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
ax intellexia...mpounia sto stomaxi htan to keimeno sou.. :)...gia tis polles omoiothtes..h estw tis liges alla dunates...
thelei na epanorthwsei alla mou feretai sa mwro...paizei mazi mou sa na eimai vrefos..
sa na diavaza gia ton diko mou patera...
prospathei na epanorthwsei....
sa na to egrapsa egw....
dustuxws exw parei ki egw ta xapia mou gia na koimamai san arni kai ta matia mou kleinoun...isws epanelthw xana...
edwmesa exw diavasei polla..ki oxi mono edw...kapote spoudaza iatrikh ki exw perasei klinikes psuxiatrikhs...
to keimeno sou mou edwse mpounia sto stomaxi...den xerw giati....h mallon xerw
keep going...a kai panw apo ola....
einai to moto mou sth zwh o titlos pou evales...
ola diorthwnonte ektos apo to thanato.
shmasia dene xei ti fulo tha travhxeis στη ζωη αλλα πωσ θα παιξεισ το παιχνιδι...
α και σιχαινομαι τα greeklish....δεν ξερω γιατι γραφω τοση ωρα ετσι σοοορυ
να σαι καλα...συνεχισε..και μη μασας!θα ζησουμε κι ασ φροντισσν καποιοι να το κανουν λιγο πιο δυσκολο για εμασ...σε φιλω;)
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 01 Απρ 2012 02:42 #2723

  • dimitra
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της dimitra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 2
γιασου intellexia
σ ευχαριστω που μοιραστηκες τοσο προσωπικα θεματα μαζι μας!
εχεις περασει δυσκολες καταστασεις και σε θαυμαζω για το κουραγιο σου και τη δυναμη σου!
εισαι μαγκακι!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 02 Απρ 2012 18:13 #2727

  • Intellexia
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της Intellexia
lollypop, spoon και dimitra ευχαριστω για τις απαντησεις σας! συγκεκριμενα οντως ειναι μπουνια στο στομαχι επειδη εχω και θεμα με το στομαχι μ μαλλον λογω αγχους οποτε μονιμως σαν να χω φαει μπουνια ειναι!χοχοχο!

spoon ειναι απλα εντιεπιλληπτικο το lamictal, δεν ειναι βαρυ. εξαρταται κ απο την δοση φυσικα. την τοτε δοση δεν την θυμαμαι για να σ πω, παντως το λαμικταλ εξακολουθω να το παιρνω σημερα η δοση του ειναι στα 60.

απ ολα οσα εγραψα και ισως οντως φαινονται μελλοδραματικα, και το ξερω, το μεγαλυτερο βασανιστηριο απ ΟΛΑ και πραγματικα ΚΟΛΑΣΗ ηταν και ειναι ο λαβυρινθος της διατροφικης που με παιδευει αν και εχει φτιαξει υπερβολικα σε μεγαλο βαθμο σε σχεση με παλια!

lolly ποσο εισαι αν επιτρεπεται? εχεις ακομα θεματα με τον μπαμπα σ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 18 Απρ 2012 02:06 #2739

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
intellexia γεια σου ξανα :)....ειμαι 23!...χμμ απιστευτο μου φαινεται!τελοσπαντων...με τον πατερα μου intellexia εχω παααρα πολλα θεματα...
κοιτα σου ειπα μου θυμισεσ εμενα...ο πατερασ μου μου φαιρεται σαν μωρο!λεσ και με βρηκε οπωσ με αφησε..λεσ και ο χρονος σταματησε...ειναι χωρισμενοι οι γονεις μου..αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο..ειλικρινα...ισωσ καλυτερα...δεν ξερω!τεσπα...με τον πατερα μου ειχα παντα τεραστιο συναισθηματικο κενο κλπ..ηταν αδιαφοροσ απομακρος...και καποια πιο σοβαρα πραγμτα που δεν θα ηθελα τωρα να αναφερω...οχι για αλλο λογω αλλα θα χαλαστω εγω φοβερα...!
εχω περασει επισησ τον εφιαλτη τησ νευρικησ ανορεξιας...τα χαμηλωτερα μου ηταν τα 36 κιλα...τα περισσοοτερα τα 57...αμεσωσ μετα τη φαση τησ ανορεξιας....
δεν ξερω πωσ καταφερα να το ξεπερασω τοτε αυτο το γολγοθα...δεν ειχα ζητησει βοηθεια...παρολο που η μητερα μου ανησυχουσε φοβερα κι εκλαιγε κλπ...θυμαμαι οτι ενιωθα πολυ αδυναμια κι αρρωσταινα συνεχεια....εκεινη την περιοδο..το καλοκαιρι μαλλον ολησ την χρονιας....αρρωστησε η γιαγια μου με καρκινο...και πεθανε μεσα σε ενα χρονο...ηταν ανιατη η περπτωση....
η μαμα μου ετρεχε στα νοσοκομεια την γιαγια μου...δεν ειχε απο πουθενα υποστηριξη...την αφηνε για να ερθει στο σπιτι να δει αν εφαγα..και να με πιεσει να φαω...τοτε ειχα αρχησει να νιωθω πολλεσ ενοχες..καταλαβαινα οτι ολη η κατασταση μου τησ ηταν βαρος...ενα βραδυ λοιπον γυρισε στο σπιτι και μου ειπε
<<σε παρακαλω..μην πεθανεισ κι εσυ, δεν θα το αντεξω>>
εκει εγινε το κλικ...την αλλη μερα ξυπνησα...κοιταχτηκα στο καθρεφτη...κι απο εκει που εβλεπα ΠΑΝΤΟΥ ΛΙΠΟΣ...ναι ναι ισωσ το εχεισ ζησει κι εσυ..ισχυει...βλεπουμε παντου λιποσ και περιττα κιλα!...ξαφνηκα λοιπον κοιταξα τον καθρεφτη και ειδα...κοκκαλα...εκλεισα τα ματια...τα ξαανοιξα και ειπα...θεε μου θα πεθανω!αυτο ηταν
μετα δνε θυμαι πολλα...δεν θυμααμι ποτε και πωσ αρχησα να τρωω...αλλα καπωσ ετσι...κι επειτα ηρθε το...να τρωω παρα πολυ...βασικα παρα πολυ σε σχεση με το τιποτα...οταν τρωσ μιση φρυγανια τη μερα..και μετα ξαφνικα 3 κανονικα γευματα..ε ναι!ειναι σα να εχεισ φαει γουρουνι ολοκληρο...και μετα γλυκα..και γλυκα..και γλυκα...και καπωσ ετσι..εφτασα τα 57...και τη φρικη μαζι..ετρωγα και για να δειξω στη μαμα μου οτι ειμαι καλα...επερνα τα γλυκα και τα ετρωγα μπορστα τησ..οταν ελειπε ειχα φυσιολογικη συμεπριφορα...οταν ηταν σπιτι...ετρωγα σαν ζωο..αλλα ηταν κυριωσ σπιτι!χααχχχα.τεσπα....επειτα αρρωστησα επαθα μια βαρια λοιμωδη μονοπυρηνωση μαζι με κυτταρολεγαλοιο..κι ετσι..εχασα τα περισσοτερα κιλα...πηγα στα 54 περιπου...εχασα και 1 χρονο απο τη ζωη μου βεβαια..και ισωσ πολυ περισσοτερα απο ενα χρονο...εχασα τισ πανελλαδικες...και αρχησε και η καταθλιψη..οχι επειδη εχασα τισ πανελλαδικεσ φυσικα!...αλλα τοτε αρχισαν ολα..τοτε πολυ ηπια...αξιοζηλευτα ηπια...εδωσα κι εξετασεισ τον επομενο χρονο...πολυ εξανλτημενη και απο τισ ασθενειες...και απο το ιστορικο ανορεξιας..και απο την καταθλιψη...(και οερασα σε μια σχολη που εμελε να με αποτιναξει τελειωσ...αλλα αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο :P )
που λες απο το διατροφικο προβλημα εμοιαζε να ειμαι οκ...χωρισ ποτε να νιωθω καλα με τισ θερμιδες...ΠΟΤΕ...ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ....μετραγα ποσεσ επαιρνα την μερα...κοιταζα γλυκο και το αρμηνευα σε θερμιδες...κλπ κλπ κλπ
μετα περασα επαρχια..εμεινα μονη μου...υπηρχαν μερεσ που δεν ετρωγα..κι αλλεσ με πολυ junk food...ισωσ επειδη μου ελειπε το φαγητο και η φροντιδα καπωσ ηρεμησα....
οχι για πολυ...τεσπα...περσι το καλοκαιρι αρχισε μια μεγαλη περιοδοσ αρνησησ του φαγητου...στο εχω πει κι αλλου...εχω ενα μεταβολικο συνδρομο..μου εκδηλωθηκε εντοντα στα τελη τησ ανορεξιασ..παντα το ειχα..αλλα ηταν σαν σιωπηλο ηφαιστιο...ειχα σπανιεσ κρισεις υπογλυκαιμιασ...αρκετα...μετα απορυθμιστηκε τελειωσ το συστημα...με μικρη πρωση γλυκοζησ κατω απο τα φυσιολογικα επιπεδα εμφανιζω κριση υπογλυκαιμιασ..και καμια φορα σοβαρη...με λιποθυμια..κλπ...τεσπα...σου λεω πολλα το ξερω..δεν ξερω γιατι!!ξερω οτι το φαγητο ειναι κοκκινο πανι και για εσενα
ναι που λεσ για να μην μακρυγορω υατο με εχει σωσει..το ματαβολικοο..οσο και να αρνηθω..απλωσ θα καταληξω με κριση υπογλυκαιμιας...και στο τελοσ θα φαω..το καλοκαιρι εφτασα να μην τρωω με συμποτωματα υπογλυκαιμιασ για μια μερα σχεδον..με πηγαν στο νοσοκομειο...απο τοτε δεν νομιζω να το ξανακανω..εκανα μερεσ να ξανανιωσω καλα...αν μπορουσα...δεν θα ετρβγα πολλεσ πολλεσ φορες..αλλα ευτυχωσ μπορω!σια σιγα μαθαινω να αγαπω και τον εαυτο μου και να μην τον βασανιζω ετσι..ουτε να ανρκοθετω την υγεια μου....αρνηση με πιανει συνεχιεα κατα καιρους...ειδικα οσο επεξεργαζομαι τα θεματα σεξουαλικησ κακοποιησησ..αρνηση...ταση για εμετο κλπ..φοβαμαι το φαγητο...φοβαμαι οτι θα φουσκωσω κλπ...διαφορα τετοια..αυτη την περιοδο περναω μια τετοια φαση...φοβαμαι να φαω ''ζωνατνεσ τροφες''κρεασ ψαρι..τρωω μονο ψωμι τυρι και μακαρονια με σαλτσα...αρνουμε μεχρι την εναρξη υπογλυκαιμικου επεισοδιου..οποτε πειθομαι οτι ειναι ανγκη να φαω και δεν θα φουσκωσω..πριν εφαγα σοκολατα και θα ηθελα πολυ να αυτοτραυματισθω για να ανακουφισω το αγχοσ και τισ ενοχες..αλλα δεν θα το κανω..απλωσ θα πορσπερασω το γεγονος...
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 18 Απρ 2012 02:09 #2740

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
οπως σου ειπα εχπυμε αρκετα κοινα..!σεξουαλικη κακοποιηση..εγω κακοποιουμουν απο τα 5 μεχρι τα 11 απο δυο διαφορετικουσ ανθρωπουε..ανορεξια...προβληματικεσ σχεσεις...ομωσ συμφωνουμε ακραδαντα σε ενα...
ολα διορθωνονται εκτοσ απο το θανατο!να συνεχισεισ ετσι δυναμικα!im with you :)
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 18 Απρ 2012 05:31 #2741

  • Intellexia
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της Intellexia
lollypop :( ειναι απιστευτο αυτο που ειπες, οντως μοιαζουμε πολυ.......στα 5 σου?ακομα χειροτερα...δεν μπορω να ακουω τετοια γαμωτο...με πιανει η καρδια μ. απο ποιους αν επιτρεπεται?αν δεν θες να πεις εδω, μπορεις να μ στειλεις πμ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ 20 Απρ 2012 04:13 #2746

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
oxi δεν πειραζει!αλλοι πρεπει να ντρεπονται..οχι εγω!!ηταν ο νονοσ μου...στα 5....μεχρι τα 11...και στα 10 προστεθηκε κι ενασ γειτονας..
επισησ ειχα και καθηγητη στο γυμνασιο παιδοφιλο..αλλα ενταξει γλιτωσα..εμενα δεν με ηθελε!χαχαχαχαχαχ
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα