Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Καλησπερα κι απο μενα!

Καλησπερα κι απο μενα! 25 Μαϊ 2015 16:19 #5895

  • Αιασανθα
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Αιασανθα
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Κάρμα: 0
Με λενε Αθανασια και είμαι 45 χρονων. Εδώ και έναν χρονο φοιτω σε μια Σχολη Εναλλακτικης Ιατρικης. Επισης παρακαλουθω μαθηματα Ψυχολογιας και Ψυχοθεραπευτικης,ενω βεβαια παραλληλα εργαζομαι.
Επεσα πανω σε αυτην την ιστοσελιδα τυχαια,πραγματοποιωντας μια μινι ερευνα σχετικα με το αν υπαρχουν ομαδες αυτοβοηθειας στην Ελλαδα και πως αυτές λειτουργουν. Προσωπικα δεν είμαι ασθενης, αλλα θα ηθελα πολύ να παρακαλουθω αυτό που κανετε, και μακαρι καποια στιγμη να μπορεσω να συνεισφερω κι εγω σε εθελοντικη βαση στην προσπαθεια σας. Εδώ και χρονια ενημερώνομαι για το τι γινεται στον χωρο της Ψυχιατρικης/Ψυχολογιας,εστιαζοντας την προσοχη μου σε Εναλλακτικς Θεραπειες.
Ένας επιπλέον λογος που μου τραβηξε το ΜΑΖΙ την προσοχη μου είναι, το ότι εχω έναν φιλο που ζει στην Αθηνα, εχει κατά καιρους Ψυχολογικα προβλήματα αλλα δυστυχως δεν εχει βοηθηθεί μεχρι στιγμης ουσιαστικα από καποιον Ειδικο, με αποτέλεσμα να εχει χασει κάθε εμπιστοσυνη. Επισης το περιβαλλον το οποιο ζει είναι το πλεον ακαταλληλο,αλλα αυτό είναι μια άλλη ιστορια.
Ελπιζω να με δεχτείτε στην παρεα σας και να μου επιτρεψετε να διδαχτω από εσας.
Φιλικα,
Αθανασια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλησπερα κι απο μενα! 25 Μαϊ 2015 17:43 #5896

  • alxp
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της alxp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα Αθανασία και καλως ηρθες στο forum.Πραγματικα θα ηταν πολυτιμη η βοηθεια σου αν θα μας ενημερωνες για εναλλακτικες θεραπειες γιατι η αληθεια ειναι οτι και οι ειδικοι μεχρι ενος σημειου μπορουν να βοηθησουν και τα φαρμακα δεν ειναι και οτι καλυτερο να τα παιρνεις.Προσωπικα θα με ενδιεφερε να γνωρισω νεες μεθοδους θεραπειας της καταθλιψης και των κρισεων πανικου.Ευχαριστουμε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλησπερα κι απο μενα! 25 Μαϊ 2015 22:14 #5897

  • Αιασανθα
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Αιασανθα
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Κάρμα: 0
Γεια σου alxp!
Εννοείται πως θα είναι χαρα μου να μοιραστω μαζι σας όλα οσα εχω διδαχθεί και εκεινα που θα μαθω στην πορεια και μπορουν να σας φανουν χρήσιμα..
Προσεχως περισσοτερα,μολις βρω χρονο θα μεταφρασω καποια πραγματα που αφορουν την Βοτανοθεραπεια και συνεχιζουμε.
Ευχαριστω για το καλωσόρισμα,τα λεμε!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλησπερα κι απο μενα! 26 Μαϊ 2015 17:34 #5899

  • alxp
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της alxp
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Θα περιμενουμε για οτι νεοτερο εχεις!Ευχαριστουμε!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.043 δευτερόλεπτα