Αρχική Forum ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ & ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΚΡΑ, ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ...
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ...

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 08 Δεκ 2011 07:39 #2055

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
lollypop έγραψε:
ναι τα ατιμα τα χαπια...εγω στην αρχη πηρα 7 κιλα...τωρα μου εχουν μεινει 3 αλλα αυτα δεν λενε να φυγουν με τιποτα..οποτε κι εγω αποφασισα να τα αγαπησω...μιασ και θα ταχω πανω μου για οσο παιρνω και τα φαρμακα...
ναι ναι ξερω δεν πηρα παρα πολλα..αλλα ειμαι κομματακι υστερικη με τα κιλα εγω..χεχε
περασα νευρικη ανορεξια καποτε και εφτασα 39 κιλα....τωρα δοξα τω θεω δεν εχω αυτη την πετρια στο κεφαλι μου...χχααχαχ..αλλα και παλι με τα 7 κιλα....φρικαρα:P :P


και για να ερθω και στο θεμα
αγαπαω το οτι μπορω να διαβαζω φιλοσοφια..με τισ ωρες και να νιωθω καθε εγκεφαλικο μου κυτταρο να σαγηνευεται...
κι αν αγαπαω κατι πανω μου ειναι η ενσυναισθηση που εχω..το οτι θελουν οι αλλοι να μιλησουν μαζι μου..το οτι θα παρουν εμενα στα δυσκολα..αυτο το λατρευω και με τιμα...
(χμμμ πρωτη φορα μιλαω για κατι θετικο μου..τα ελαττωμετα μπορω να σασ τα υπεραναλυσω ευκολα...αυτο το εγραψα και το εσβησα 10 φορες...αι στο καλο...θα το ποσταρω..το πολυ πολυ να με περασετε για ψωνιο...:( :( :( )

μάλλον το πιο γλυκό ποστ εδώ και 14 μήνες...:)
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κραταιά, lollypop

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 12 Δεκ 2011 07:30 #2094

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΧΤΙΖΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ
ΑΓΑΠΩ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΜΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ
ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ
ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ
ΑΓΑΠΩ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ
ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΧΑΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΚΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ
ΖΩΗ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ Μ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ Σ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 12 Δεκ 2011 22:34 #2097

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
σε ευχαριστω κραταια..:) εχουμε πολλα κοινα...δε σου λεω εγω!στην αρχη επαθα σκο με την τοση ταυτηση!:cheer:
ποιο ειναι το κοινο μας εδω ομωσ δεν καταλαβα γιατι εγραψα διαφορα...
διαβαζεισ φιλοσοφια..εχεισ ενσυναισθηση...η περασεσ ανορεξια????ελπιζω κατι απο τα 2 πρωτα:)
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 12 Δεκ 2011 22:36 #2098

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
βασιλη σευχαριστω...τονωνεις την ανυπαρκτη αυτοπεποιθηση μου!χαιρομαι που το βρισκετε γλυκο αντι για ψωνιστικο
σκορπιε...οτι εγραψεσ το προσυπογραφω...!αυτο ακριβως!
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 19 Δεκ 2011 03:45 #2132

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
lollypop, κάπως έτσι τονώνεται η αυτοπεποίθηση σε όλους τους ανθρώπους! χτίζοντας ένα υγιές υποστηρικτικό περιβάλλον που μας αποδέχεται, μας ενθαρρύνει και μας εμπνέει!
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα