Αρχική Forum ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ & ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΚΡΑ, ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ενα κειμενο που επρεπε να κρατησω για εμενα
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ενα κειμενο που επρεπε να κρατησω για εμενα

ενα κειμενο που επρεπε να κρατησω για εμενα 01 Ιουν 2012 22:25 #2874

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
θελω να πω οτι νιωθω πολυ ασχημα...πολυ πονο..πολυς πονος..πολυς....δνε θελω να βαρυνω φιλους κλπ..αλλωστε δνε μου βγαινει να παρω κανεναν τηλ...εχω βουτηξει στον πονο..στο δικο μου πονο..ξερω πωσ μπορω να γινω καλυτερα..ξερω τι μου συμβαινει τωρα...χτυπησα ενα πολυ ευαισθητο σημειο στην ψυχοθεραπεια..πολυ..εγινα χαλια..εμεινα μιση ωρα παραπανω στο διπλα δωμσατιο για να μπορεσω να φυγω...και περιμενα πωσ και πωσ να περασει η μια μερα που μεσολαβουσε μεχρι την επομενη συνεδρια...και τελικα η σημερινη συνεδρια ακυρωθηκε.και μεσολαβει και σκ...δυσκολο να την παλεψεισ με αυτη την παλινδρομηση και τισ μνημεσ που ξυπνησαν..και τα συναιθηματα που ξυπνανε μαζι και σε πνιγουν..σε πνιγουν στον πονο..ξερω οτι μπορω να γινω καλυτερα..ξερω οτι τη δευτερα..μαλλον θα ανακουφισθω καπωσ με τη συνεδρια..θα νιωσωω λαυτερα..ξερω οτι καποια στγμη θα ειμαι και παλι καλυτερα..δεν ξερω τι μποτω να κανω για να βοηθησω τον εαυτο μου τωρα..ισωσ να μην τον κρινω τοσο αυστηρα...να μην τον κρινω τοσο αυστηρα...να μην προσπαθω να πετυχω τουσ στοχουσ μου ΚΑΙ αημερα..να μην επικρινω το καθε τι που κανω..να μην επικρινω το καθε τι που κανω..να ειμαι λιγο λιγοτερο ενιχικη..να προσπαθησω να δρασω ελευθερα..να κανω οτι θελω..χωρισ να σκεφτομαι οτι δεν καταφερνω κατι...δεν ειναι η μερα για να προσπαθησω να βγω...δεν ειναι η μερα για υψηλουσ στοχουσ που απαιτουν ψυχικη περισσεια...απλεσ μικρεσ ανακουφισης...απλεσ μικρεσ ανακουφισρτικεσ πραξεισ..οποιεσ κι αν ειναι αυτεσ..ασ αφησω τισ επικρισεις για σημερα..θα επρεπε να κανω αυτο εκεινο το αλλο..απλεσ μικρεσ κινησεις..να νιωσω καλυτερα..να μην ειμιακ αι σημερα ψυχαναγκαστικη..υπερεγωτικη..ασ κανω οτι θελω:)
αυτο το κειμενο επρεπε να το κρατησω για εμενα..αλλα για καποο λογο θελω να το δημοσιευσω...δεν θελω να μιλησω στον τοιχο..ευχαριστω...δεν εχει καμια αξια..δεν λ=θιγω ενα θεμα ..τιποτα..απλα εκφραζομαι...ευχαριστω που δεχεστε το κειμενο μου...
δνε θελω να με κρινει κανεις..απλωσ να εκφρασθω:)
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ενα κειμενο που επρεπε να κρατησω για εμενα 04 Ιουν 2012 11:55 #2877

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
καταλαβαινω πολυ καλα τι λες....
αυτες οι ενοχες κ οι υψηλες απαιτησεις που εχουμε απο τον ευατο μας...
δεν ξερω ποσο παρηγορητικο ειναι, αλλα να θυμασαι πως μετα τις σφαλιαρες που τρως μεσα απο την ψυχοθερπαεια, βγαινεις αλλος ανθρωπος.
τα χεις καλα με τον ευατο σου!

σου ευχομαι τα καλυτερα :)
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.179 δευτερόλεπτα