Αρχική Forum ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Ποια είναι η σχέση σας με το χρήμα?
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ποια είναι η σχέση σας με το χρήμα?

Ποια είναι η σχέση σας με το χρήμα? 13 Μαϊ 2011 12:58 #831

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
Γνωστό πόσο προβληματική είναι η σχέση των διπολικών με το χρήμα. Εγώ όταν ανεβαίνω ένα από τα πρώτα πράγματα που θα κάνω είναι να αγοράσω μια ολόκληρη λίστα βιβλίων. Μου αρέσουν οι προσφορές και έχω βρει τη χαρά μου με τα deal sites και διοχετεύω εκεί τον καταναλωτισμό μου. Γενικά διαχειρίζομαι σχετικά καλά το χρήμα αν και μου αρέσει να ξοδεύω. Εσείς τι σχέση έχετε με το χρήμα?
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ποια είναι η σχέση σας με το χρήμα? 14 Μαϊ 2011 18:40 #847

  • iwanna
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της iwanna
υπο νορμαλ συνθηκες,μου αρεσει να αγοραζω καλλυντικα,ρουχα,παπουτσια,καφεδες ετοιμους κ.α.
γενικα μπορω να πω οτι οπως και συ διαχειριζομαι καλα το χρημα,αν και μου αρεσει να ξοδευω γιατι αυτο μου δινει μια αισθηση ανανεωσης και χαρας.

τωρα στα υπομανιακα επειδσοδια της ζωης μου(τα οποια ηταν μετρημενα στα δαχτυλα ενος χεριου,γιατι ειμαι πιο κοντα στον πολο της καταθλιψης),χανω τον ελεγχο.
το χειμωνα που περασα ενα υπομανιακο μετα απο παρα πολλα χρονια που ειχε να μου συμβει κατι τετοιο,αγοραζα καθημερινα απο ενα ζευγαρι σκουλαρικια τα οποια τα πεταγα στα σκουπιδια την επομενη μερα (οχι και οτι πιο νορμαλ...)
α επισης την ιδια περιοδο πηγα και εκοψα τα μαλλια μου, δυο φορες,μεσα σε διαστημα δυο ημερων!!!:woohoo:
περιτο να σας πω οτι λιγο καιρο αργοτερα,επεσα στα ταρταρα της καταθλιψης...


ερωτηση προς διπολικους και μη:ποσα λεφτα περιπου χαλατε περιπου το μηνα,συμπεριλαμβανομενης και της ψυχοθεραπειας?(χωρις να συνοπολογιζονται εξοδα οπως λογαριασμοι τηλεφωνου,φως,νερο ,τηλ,νοικι κλπ)
Τελευταία διόρθωση: 14 Μαϊ 2011 18:58 από iwanna.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.046 δευτερόλεπτα