Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Γράψτε κάτι,θα το εκτιμήσω και θα με βοηθήσει με το προβλημά μου:)
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Γράψτε κάτι,θα το εκτιμήσω και θα με βοηθήσει με το προβλημά μου:)

Γράψτε κάτι,θα το εκτιμήσω και θα με βοηθήσει με το προβλημά μου:) 13 Οκτ 2013 18:41 #5261

  • Ολγάκι
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Ολγάκι
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 11
  • Κάρμα: 0
Αλόχαααααααααααααααααααααααα παίδες:D ελπίζω εσείς να είστε καλά...γράφω τρίτο μύνημα,αλλα πραγματικά περιμένω κάποιος να απαντήσειιι! να μ πει κάτι...αυτα περι 'φυτου' ξερω οτι ειναι ανοησιες..και οσο κ αν τα σκεφτομαι δεν θα γινουν..μεχρι και οτι δεν θα μπορω να βγαλω μιλια(πως θα κουνιεται η γλωωσσα κ τετοια)πως λεγεται αυτο το συμφαν?0.ο απροποισωποίηση.τέσπα κάθε βράδυ κοιμάμαι αποφασιστακή και λέω'πέρασαν οι κρίσεις πανικού..πρέπει να νιώθεις περήφανη.θα περάσει..απο αύριο αλλάζεις' και προσπαθώ..τώρα μοου έκατσε ότι χειρότερο μπορώ να σκεφτώ..εγώ ημουν ντροπαλη και αλλαξα. ελεγα οτι ενιωα ,τρελη κτλπ...παλια οποιος με ελεγε μπαζο ξερω γω εκλαιγα,προσφατα σε ενα παιδι τα εχωσαα και ενιωσα κ πολυ καλα;) γτ τι παραπανω εχει ο απεναντι μ ?ΤΙΠΟΤΑ;) τεσπα..εχω απο το καλοκαιρι εχω αλλαξει κ λατρευω αυτο π εχω γινει,π δεν μπορουν να το εκμεταλευτουν κ.α..σκεφτομουν οτι δεν θα εχω τι να λεω σε παρεες οπς σας ειχα πει κ τετοια...τωρα μ εκατσε η ιδεα οτι οτι μ λενε αρνητικο π.χ'εμ δεν ειν αστειο' θα με παιρνει απο κατω οπως παλια:O και οτι δεν θα τολμαω να μιλαωωω οπως παλια κ τετοια.γενικα οτι θα γινω αυτο το απαισιο πραγμα π ημουν..δεν το θελωωωωωωωω :'( και αν οσο το σκεφτομαι ,γινει? δεν θελω να χασωωω αυτο που εχτισα με κοπο...πειτε μ κάτι..αν καποιος περασε κατι αντιστοιχο...και γενικαα OLOI:),σας ευχαριστωωω!!!!!!!:D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Γράψτε κάτι,θα το εκτιμήσω και θα με βοηθήσει με το προβλημά μου:) 14 Οκτ 2013 22:13 #5262

  • dimitra
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της dimitra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 2
γειάσου Ολγα. είμαι η Δήμητρα. αν κατάλαβα καλά είχες καταφέρει κάποια πράγματα στον εαυτό σου και τώρα τα έχασες? τι άλλαξε αυτό το διάστημα? τι σε είχε βοηθήσει και τώρα τι ήταν αυτό που σε αποδιοργάνωσε?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Γράψτε κάτι,θα το εκτιμήσω και θα με βοηθήσει με το προβλημά μου:) 15 Οκτ 2013 00:17 #5263

  • Ολγάκι
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Ολγάκι
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 11
  • Κάρμα: 0
Γειά σου δήμητρα,χάρηκα:) τότε απλώς ξύπνησα,έβαλα τα δυνατά μου και άλλαξα,η αλλαγή ήταν υπέροχη..βρήκα αυτο που ήθελα να ειμαι:') απλά ξύπνησε ο φόβος..ότι θα ξαναγίνω αυτό που ήμουν(η υπερβολικά ευαίσθητη όλγα που επηρεάζεται απο χαζομάρες και δεν απαντάει..και νιώθωω ότι δεν θα λέω πλέον τι νιώθω:( θα βγαίνει απο το στόμα αν το θέλω ε?..)νιώθω λίγο χαζή αλλά το μυαλό μου κάνει βασανιστικές σκέψεις..δεν το έχω μόνο εγώ έτσι?...άραγε θα περάσει?:/
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.043 δευτερόλεπτα