Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ?

ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 03 Οκτ 2011 03:57 #1566

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΒΡΑΔΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΞΕΠΗΔΑΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΤΥΛΙΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΤΑΙΝΙΑ.ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΠΑΛΙΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΝΑ ΞΕΧΡΕΩΣΩ Σ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩ.ΟΚ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΦΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΦΡΙΚΤΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ,ΝΑ ΤΡΕΜΩ. ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ,ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΥΛΑΞΩ Σ ΕΝΑ ΒΑΘΥ ΣΚΟΤΑΔΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ.ΕΧΩ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΑΝΤΑ.ΜΕΣΑ Σ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΧΤΙΔΑ ΑΧΝΟΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΗ ΔΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑΠΑΤΗ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΖΩ.ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΚΟΥΒΑΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΡΩ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΖΗΣΑ Κ ΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ. ΠΟΝΟΣ ΒΑΘΥΣ ΣΑΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΑΛΛΑ Κ ΧΑΡΑ ΙΣΑΜΕ Τ ΑΣΤΕΡΙΑ. ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΟΜΟΡΦΑ ΟΝΕΙΡΑΚΙΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 03 Οκτ 2011 22:26 #1576

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1 έγραψε:
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ?

εξαρτάται τι θέλεις εσύ να είναι. και στην τελική όλα κρίνονται από το αποτέλεσμα...
ο απολογισμός είναι δύσκολο πράγμα. κρατάμε τις χαρές και κοιτάμε μπροστά αποβλέποντας στις επόμενες... :)
όσο για τον πόνο που νοιώθεις, πόνος που μοιράζεται, υποδιπλασιάζεται...
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 04 Οκτ 2011 00:01 #1577

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ  ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΩΡΙΜΑΣΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ. ΤΙ ΘΕΛΩ? ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ? ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΒΡΕΘΗΚΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ? Κ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΛΟΓΙΚΗ?[ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΣΟΙ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ]ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ? ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ? ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΕΝΟΧΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ? ΓΑΙΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?
Τελευταία διόρθωση: 04 Οκτ 2011 05:05 από Βασίλης.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 04 Οκτ 2011 05:05 #1585

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
πολλά ερωτήματα. εγώ μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά πως δεν φταίει κανείς πραγματικά που είσαι άρρωστη.
όσον αφορά για τις τύψεις και τις ενοχές, δεν ξέρω. εσύ γιατί πιστεύεις ότι δεν μπορείς να απολαύσεις τη ζωή χωρίς αυτές;
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 04 Οκτ 2011 05:20 #1586

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΧΤΗΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΡΡΙΨΗ. ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΜΕΤΑΙΧΜΙΑΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ.ΙΣΩΣ ΠΛΗΡΩΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΕΝΗΘΗΚΑ.ΙΣΩΣ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ. ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?:angry:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΕΥΧΗ Η ΚΑΤΑΡΑ? 04 Οκτ 2011 05:35 #1587

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
οκ, από παιδί μπορεί να δέχτηκες μεγάλη απόρριψη αλλά ότι έγινε, έγινε. σημασία έχει το τώρα. πλέον το περιβάλλον σου δεν αναγνωρίζει όσα κάνεις; δεν έχεις πετύχει και λίγα. και σίγουρα δεν είσαι ένα μεγάλο λάθος! και εντάξει, όλοι κάνουμε λάθος επιλογές. γι' αυτό είναι τα λάθη για να γινόμαστε καλλίτεροι άνθρωποι!
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.043 δευτερόλεπτα