Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου

Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου 15 Φεβ 2012 00:38 #2572

  • mariza117842
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της mariza117842
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
Γεια σας!
Εδω και 5μηνες εχω νευρα και τσατιζομαι με το παραμικρο με ολους ειτε με τους γονεις μου ειτε με φιλους ειτε με το αγορι μου.Κλαιω συνεχεια χωρις καποιον ιδιαιτερο λογο απλα μου βγαινει. Με το αγορι μου τσακωνομαστε συνεχεια νιωθω οτι δεν με ευχαριστει τιποτα οτι και να κανουμε. Δεν ξερω αν οντως φταιω εγω για αυτη τη κατασταση αλλα νιωθω οτι δεν τον ενδιαφερει κιολας δεν ξερω πλεον αν ειναι στο μυαλο μου ολα αυτα. επισης πλεον δεν με νοιαζει αν θα βγω ή οχι και πολλα πραγματα που εκανα δεν θελω να τα κανω. Θελω να ειμαι ξαπλωμενη και νιωθω μια εξαντληση. περναω απλα μια φαση ή μηπως ειναι κατι αλλο? απλα με εχουν ανησυχησει ολα αυτα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου 15 Φεβ 2012 17:06 #2573

  • elpida
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της elpida
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 9
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 1
Καλημέρα Μαρίζα, θέλεις να μας πεις πόσο ετών είσαι;
μήπως τους προηγούμενους μήνες άλλαξε κάτι στη ζωή σου; Αυτό με τα νεύρα μήπως είναι θυμός; Σε βομβαρσίζω με ερωτήσεις ε; Δε θεωρώ ότι αυτά που νοιώθουμε είναι τυχαία και αδικαιολόγητα, έχουν αιτία και αφορμή. Όταν λέω όλα, εννοώ όλα!!! Και τα ευχάριστα και τα δυσάρεστα συναισθήματα, απλά για τα ευχάριστα δε συνηθίζουμε να τα παρατηρούμε :)
Έχω και μια ερώτηση μπόνους για σένα ;) θεωρείς ότι είναι αδικαιολόγητα τα νεύρα σου;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου 16 Φεβ 2012 06:01 #2577

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΖΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ? ΣΕ ΤΑΡΑΞΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ? ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ? ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου 17 Φεβ 2012 05:50 #2586

  • mariza117842
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της mariza117842
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
Γεια σας παιδια!Καλως σας βρηκα! καταρχην ειμαι 22 χρονων... Δεν εγινε καποια αλλαγη στην ζωη μου κατι που να μπορω να φανταστω οτι να με πειραξει γιατι σιγουρα τοτε θα το θυμομουν...το μονο που εχει καπως αλλαξει ειναι οτι εχω πιο πιεσμενο ωραριο στη σχολη μου αλλα δεν ξερω αν ειναι σχετικο... απλα χωρις να γινεται κατι τσατιζομαι με το παραμικρο εχω νευρα συνεχεια ξεσπαω παντου αλλα δεν βλεπω καποιο λογο. Τις περισσοτερες φορες ελπιδα ναι δηλαδη μετα απο λιγο που ηρεμω και βλεπω τι εγινε λεω γιατι εγινε αυτο τωρα γιατι το εκανα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Εχω αλλαγη στη συμπεριφορα μου 13 Σεπ 2013 10:59 #5187

  • Recovery
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Recovery
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 8
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 1
Hello! Μια άποψη θα πω! Οποιος δουλεύει έντονα πρέπει να εκτονώνεται εξίσου έντονα! Καλό θα ήταν λοιπόν να βρεις μια (τουλάχιστον) πολύ έντονη ασχολία... Π.χ. Ορειβασία, πολεμικές τέχνες ή ότι άλλο θες για να εκτονώνεσαι... Οσο δεν εκτονώνεσαι σε κάτι τέτοιο θα εκτονώνεσαι σε κάποιον... Λογικό μου φαίνεται... Δοκίμασε αν θες και πες μας πώς αισθάνεσαι αν θες!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.042 δευτερόλεπτα