Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια 03 Ιουλ 2013 04:16 #4511

  • aris1187
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aris1187
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα σας. Έψαχνα ψυχολογική υποστήριξη για ένα θέμα που με απασχολεί.ελπίζω να βρεθεί κάποιος ψυχολόγος ώστε να με βοηθήσει.

Πριν λίγο καιρό γνώρισα μια κοπέλα γύρω στα 21.Εγώ 24. Μου άρεσε,μιλούσαμε κάθε μέρα σε πολύ καλό κλίμα. Κάθε μέρα μου αρέσει όλο και περισσότερα, τα πηγαίναμε πολύ καλά, με θέλει την θέλω, μέχρις ότου είχαμε μια συζήτηση και έχω ξενερώσει. Φτάσαμε την συζήτηση στο σημείο με πόσους έχει πάει. Με ρωτάει εμένα με πόσες έχω πάει και τις λέω δεν κάθομαι να τις μετρήσω αλλά σαν άντρας έχω πάει και γω. Και η απάντηση της ήταν με 24 άτομα. Έπεσα από τα σύννεφα. Της λέω τόσα πολλά; και μου απαντάει ναι. το θεώρησε εντελώς φυσιολογικό.. Μέσα στα άτομα αυτά και οι τελευταίες μακροχρόνιες σχέσεις. Τα 2 τελευταία χρόνια το έριξε στις σχέσεις. Όποτε με τις σχέσεις της σύνολο 24.Δεν απασχολεί τι έκανε στο παρελθόν και με ποιον. Με ξενέρωσε ο αριθμός.. Άντε εγώ να ανταγωνιστώ 24 άτομα στην επίδοση.στο σεξ.Ναι το βλέπω και έτσι. Θέλω κάποιος να με βοηθήσει στο πρόβλημα μου γιατί έχω απογοητευτεί αρκετά θα έλεγα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια 17 Ιουλ 2013 03:20 #4709

  • msilent
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της msilent
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 37
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 5
  • Κάρμα: 3
Δεν νομίζω να τίθεται θέμα ανταγωνισμού, κακός σε αγχώνει θα έλεγα! Πολλές φορές κ στα πιο απλά πράγματα, δεν μετράει η ποσότητα, αλλά η ποιότητα! Δεν είμαι ψυχολόγος, απλά τη γνώμη μου ήθελα να γράψω. Στις εποχές μας είναι επόμενο να έχει τόσες σχέσεις σε τέτοια ηλικία, αφού οι περισσότερη έφηβοι είναι σεξουαλικά ενεργή. Εκεί που ίσως να υπάρχει αδυναμία, είναι στο συναισθηματικό δεσμό κ όχι στο πήδημα. Δοκιμάζοντας δεν χάνεις κ τίποτα κ αν δεν πάνε καλά τα πράγματα, απλά θα είσαι ο 25ος που θα αναφέρει στον επόμενο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια 28 Ιουλ 2013 16:05 #4783

  • htsopelas
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της htsopelas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 8
  • Κάρμα: 0
καλα τα λες...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ - SEX - βοήθεια 02 Σεπ 2013 23:42 #5121

  • James
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της James
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 16
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα Άρη,

σε καταλαβαίνω πως νιώθεις γιατί μ'έχει ταλαιπωρήσει κι εμένα πολύ το θέμα 'επίδοση/ανταγωνισμός με τους προηγούμενους/ανασφάλεια' κτλ..

Πιστεύω ότι ένα πράγμα πρέπει να θυμάσαι και να λες από μέσα σου. Ότι πλέον αυτή η κοπέλα δεν είναι με κανέναν από αυτούς τους 24, το οποίο σημαίνει ότι για κάποιον λόγο κανένας από αυτούς δεν ήταν ο κατάλληλος για εκείνη. Αυτή τη στιγμή, στο παρόν, θέλει να είναι μαζί σου και αυτά τα 24 άτομα είναι παρελθόν.

Οπότε προσπάθησε να το βγάλεις απ'το μυαλό σου, σκέψου θετικά και ότι εσένα έχει επιλέξει και ότι είσαι ήδη κερδισμένος - 24 πριν από εσένα απέτυχαν, εσύ όμως όχι!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα