Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: φοβαμαι πολυ!!!

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 16:42 #4871

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
Καλημερα! ειμαι καινουρια στο φορουμ και πολυ πολυ τρομαγμενη!!!
εδω και δυο μηνες εχω τρελαθει να πηγαινω σε γιατρους μηπως κι εχω καποια αρρωστια!!!! μου χει κολλησει οτι εχω καρκινο!!! θελω να σας ρωτησω καποια πραγματα αν ξερετε!!!
λοιπον εχω κανει δυο φορες γενικες και βιοχημικες αιματος που ηταν τελειες! εχω παει σε ενδοκρινολογο και ολα ηταν τελεια! σε ωριλα που επισης ηταν τελεια! επειδη ενα βραδυ εφτυσα αιμα ετρεξα παικοβλητη στα εκτακτα και εκανα ακτινες θωρακος και με εξετασε πνευμονολογος και τελικα ηταν απ τα ουλα και τωρα το προβλημα μου ειναι το εξης! πηγα σε γαστρεντερολογο και με εξετασε και μου εκανε υπερηχο οπου διαπιστωθηκε ΓΟΠ (μου εδωσε θεραπεια που την ξεκινησα χθες) αλλα ενω μου ειπε οτι δεν κρινει απαριατητη την γαστροσκοπησ εγω εχω τρελαθει!! αν ειχα καποιου ειδους αιμοραγια η καρκινο στο στομαχι θα το ειχε δει;;;;; με τον υπερηχο φαινεται;;;; θελω να τον παρω τηλ να τον ρωτησω αλλα δισταζω μη γινω ρεζιλι!!!
να σημειωσω οτι παρακολουθω ψυχοθεραπεια που με βοηθαει αρκετα(χωρις φαρμακα) αλλα οταν τρωω αυτα τα κολληματα πανικοβαλομαι!!! τι να κανω ρε παιδια;;;;;;;;;;;;;;; βοηθεια!!!!! θα τρελαθω τωρα!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 17:07 #4872

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Καταρχάς καλημέρα και καλώς μας ήρθες.
Δεύτερον πάρε ανάσες κοφτές (πάντα βοηθάει αυτό) και θα σου πρότεινα να αλλάξεις το ψευδώνυμό μου σε κάτι πιο αισιόδοξο βρε αδερφέ. Κάντο ας πούμε Ζορίζομαι αλλά θα τα καταφέρω.
Όλα αυτά που μου περιγράφεις, μου θύμισαν τις δικές μου μαύρες εποχές, όταν ήμουν σε μείζον καταθλιπτικό επεισόδιο, με μία διαταραχή πανικού μούρλια, γαρνιρισμένη με μπόλικη αγοραφοβία. Ξεκίνα σε παρακαλώ να μου εξηγείς λίγο το ζωή σου ως τώρα. Για ποιόν λόγο ας πούμε κάνεις ψυχοθεραπεία (είναι όντως ψυχοθεραπεία ή ψυχανάλυση -επειδή έχει διαφορά-), πόσο καιρό κάνεις και πόσο χρονικό διάστημα νιώθεις έτσι όπως νιώθεις. Και κάτι πολύ σημαντικό. Πόσο χρονών είσαι; Ότι κι αν είναι αυτό που περνάς πάντως, παρόλο που φαίνεται βουνό και αξεπέραστο, με τη βοήθεια ειδικού και τη δική μας, είναι δυνατόν να ξεπεραστεί. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ. Αρκεί να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις και να σκεφτείς ότι κάτι τα δημιουργεί όλα αυτά και αν δουλέψεις σωστά θα το βρεις και τότε θα βρεις και τη λύση. ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΚΟΠΟ, ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ. Εδώ εμείς παλιές καραβάνες, που έχουμε καταφέρει να τα ισορροπήσουμε τα πράγματα και ζούμε φυσιολογικά πια. Περιμένω νέα σου σύντομα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 17:19 #4874

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
αν ηξερες τι ανακουφιση αισθανομαι που με διαβασε καποιος! τοσο που μου ρχεται να κλαψω!!!
μου εχει συμβει κατι υπερβολικα συγκλονηστικο που δεν θα ηθελα να αναφερω δημοσια και εχω ξεκινησει συνεδριες με εναν ψυχιατρο ψυχαναλυτη! με βοηθαει παρα παρα πολυ αλλα οταν μου καρφωθει ηα χαζομαρα με τον καρκινο πελαγωνω παγωνω τρελαινομαι!!!! τωρ απαιρνω τον γαστρεντερολογο να τον ρωτησω!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 17:27 #4875

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
και ο ψυχιατρος μου υποστηριζει οτι θα περασει αυτο που μου συμβαινει απλως οταν μου συμβαινει δεν μπορω να το ελεγξω καθολου!!! δεν ξερω αν το εχεις παθει!!! ειναι δυνατον να εχω γυρισει οοοοολους αυτους τους γιατρους κι ακομη να πιστευω οτι εχω κατι;;;; χρειαζεται λες γαστροσκοπηση;;; δε σου κρυβω οτι στο τελος φοβαμαι πως θα παθω κατι αληθινο απ αυτα που βασανιζομαι!!!!
ναι εχεις δικιο οτι το ονομα μου ειναι τρομακτικο μα αυτη τη στιγμη τρεμω αληθεια!!!!
την προηγουμενη εβδομαδα πιστευα οτι εχω σκληρυνση και πηγα σε νευρολογο και φυσικα(δοξα τω θεω) δεν εχω ! νομιζα οτι εχω φυματιωση η καρκινο στον πενυμονα και πηγα κι εκανα ακτινες και φυσια(δοξα τω θεω) δεν εχω!!! μετα πιστυεα οτι εχω καρκινο στο λαιμο κλπ πηγα σε ωριλα και φυσικα(δοξα τω θεω) δεν εχω!!! αλλα τωρα αυτο με το στομαχι;;;; μου εκανε υπερηχο ανω κοιλιας(κατω ειχα κανει στον γυναικολογο) και ολα μου τα οργανα ειναι αψογα αλλα διαβασα καπου οτι το στομαχι δεν φαινεται με τον υπερηχο! με τον ψυχιατρο μου που το εχω συζητησει μου εχει πει οτι αυτο που βιωνω ειναι μετατραυματικο στρες και ειναι λογικο να μου συμβαινει αλλα οπως καλλιεργω την αρνητικη σκεψη πρεπει να καλλιεργω και τη θετικη!!! αλλα εχω φαει κολλημα τωρα τρελο! και φοβαμαι τωρα στο τηλ οτι θα γινω και ρεζιλι στον γαστρεντερολογο αλλα δεν το ελεγχω!!!!! τον πηρα και μου ειπαν να παρω σε καμια ωρα και μεχρι τοτε μαλλον θα παθω πανικο!!!!!!!!!!!!(εχω ΓΟΠ μου ειπε)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 17:31 #4876

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Επειδή έχω την αίσθηση ότι μάλλον αυτό στο οποίο αναφέρεσαι είναι κάτι κοινό που έχουμε, στείλε μου σε παρακαλώ προσωπικό μήνυμα, ώστε να τα πούμε καλύτερα.
Πίστεψέ με, μπορούμε να βρούμε άκρη ΜΑΖΙ. Όσα γράφεις, τα έχω ζήσει, τα έχω νιώσει. Όμως εδώ και 4 χρόνια, μετά από πάλη 11 χρόνων με τα σοβαρά συμπτώματα, ΖΩ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ. Έχω να σου δώσω πολλά για να στηριχτείς στη δύσκολη φάση που περνάς. Απλά εμπιστεύσου μας και μίλησέ μας. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ Ή ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. Δεν κρίνουμε, δεν ακυρώνουμε, δεν απορρίπτουμε. Βοηθάμε, αγκαλιάζουμε και αγαπάμε...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 14 Αυγ 2013 17:35 #4877

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
ΓΟΠ=να υποθέσω ότι εννοείς Γαστρο οισοφαγική παλινδρόμηση; Το έχω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Μαζί και με τα άλλα τρία μέλη της οικογενείας μου. Δεν είναι κάτι τόσο τρομαχτικό όσο ακούγεται. Με τη σωστή διατροφή και μερικά μικρά μυστικά, αντιμετωπίζεται. Ασχολείσαι με κάτι; Εργάζεσαι; Είσαι ελεύθερη, παντρεμένη, σε σχέση; Συγνώμη για τον καταιγισμό των ερωτήσεων, αλλά κάπως πρέπει να γνωριστούμε. ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΘΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 18 Αυγ 2013 21:55 #4900

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
Μετα απο ποσες μερες θεραπεια θ αρχισω ν ανακουφιζομαι σημαντικα;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 20 Αυγ 2013 20:47 #4919

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
Σταματησα τα χαπια γιατι εγινα χειροτερα κ ειμαι πολυ καλυτερα ΑΛΛΑ παλι μου μπηκαν στο μυαλο αρρωστιες απο ενα καψιμο που νιωθω στο λαιμο κ ενα ξερο βηχα που κ που κ ετρεξα σε ωρλ! Μου εκανε λαρυγγοσκοπηση κ ολα τελεια! Λεω αυριο να παω σε πνευμονολογο! Τρελαινομαι μαλλον ε; Εχω δωσει 200ευρω σε γιατρους κ ευτυχως βεβαια δοξα τω θεω δν εχω τπτ! Αλλα τι ειναι αυτο τωρα;;;; Εχω κανει ακτινα θωρακος που ηταν τελεια αλλα τοτε τι ειναι αυτο;;;;;;;;;;; Φοβαμαι πολυ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 28 Αυγ 2013 23:58 #5069

  • τρεμω
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της τρεμω
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
κριμα που δεν εχει κοσμο το φορουμ παιδια!!! θα ηταν πολυ χρησιμο... :(
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 13 Σεπ 2013 10:13 #5184

  • Recovery
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Recovery
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 8
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 1
Φίλε μου, εγώ έχω να σου συστήσω το καλύτερο φάρμακο για την περίπτωσή σου, πάμφθηνο και αποδοτικότατο! Αν δε θεραπευτείς με αυτό, όμως, τα πράγματα είναι πολύ άσχημα! Λέγεται τσίπουρο και συνδυάζεται με ποικιλία κρεατικών! Βάρα καθημερινά , όποτε σου μπαίνει ιδέα ό,τι κάτι έχεις, όσο χρειάζεται ώστε να έρθεις σε ευθυμία και σε μερικές μέρες μου λες!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 27 Σεπ 2013 01:22 #5241

  • Ολγάκι
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Ολγάκι
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 11
  • Κάρμα: 0
γειαααα! σε νιωθω,εγω εχω φοβο για αλλο θεμα..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ(ΣΕ ΝΙΩΘΩ,ΑΤΙΜΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ) ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ,ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΣΑ.ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! ΧΑΡΗΚΑΑ,ΓΕΙΑ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 26 Οκτ 2013 07:36 #5286

  • balak95
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της balak95
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
1ον γιατρος ειμαι..θα σου πω λοιπον να ξερεις...η γοπ..δημιουργει οισοφαγιτιδα..και ασθμα
η αιμοπτυση μαλον ειχες πολυ βηχα για αυτο ειναι...ασθμα-γοπ-ψυχολογικα πανε μαζι...η γοπ δεν θελει αγχος..διοτι με το αγχος κανεις ταχυπνοια μεγαλυτερες ανασες και καταπινεις και οξυγονο εχωντας περισοτερα αερια...τωρα..γοπ-ασθμα(βηχας,αιμοπτυσεις,δυσπνοιες). οταν εχεις γοπ με δυσπνοια...κανεις υπεροξυγονωση δηλ περνεις παραπανω απ το κανονικο αερα και γεμιζει ο εγκεφαλος σου και δημιουργεις ζαλες,κρισεις πανικου και παει λεγοντας...οποτε θεραπεια με καπια φαρμακα σε κανει να εισαι καλυτερα...προτινω το efrozin...προσθεου οχι βρογχοδιασταλτικα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 26 Οκτ 2013 08:01 #5287

  • balak95
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της balak95
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
δεν θα ζητας επιβεβαιωσεις...εχεις αρωστοφοβια..με υποχονδριαση. αν δεν με ακουσεις τοτε ισχυει το γνωστο ΤΠ που λεω στους πελατες(την πουτσισες :p)...και τερμα οι εξετασεις..εκανες ακτινογραφια μετα θα θες αξονικη,βρογχοσκοπηση,γαστροσκοπησεις και παει λεγοντας ειναι κυκλος αυτα. περνεις τα γαστροανθεκτικα λοιπον κοβεις ΜΑΧΑΙΡΙ ΤΙΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΣΟΥ...ποσα χρονια καπνιζω απο 2 πακετα και ακτινογραφια δεν εχω κανει..και ειχα και αιμα στα πτυελα και γοπ-ασθμα...καπιο αντικαταθλυπτικο με δραση αγχολυτικου ισος βοηθησει συμβουλεψου τον ψυχολογο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 08 Μαϊ 2014 04:25 #5643

  • μακης4
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της μακης4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
καλησπερα καταρχην μην φοβασε δεν εχεις προφανως τιποτα.εισαι απλα ευαισθητη και αγχωδης.οπως εκατομυρια κοσμος.αυτο ειναι.αλλα επειδη το ξερω οτι δεν σε ανακουφιζει αυτο αν και ειναι η αληθεια.ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑΣ ΣΑΝ ΧΟΛΗ ΣΑΝ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΑΝ ΚΑΡΚΙΝΟΣ,ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ,ΠΑΝΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΡΙΣΚΑ.ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ <<ΑΦΟΥ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ>>,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ.ΕΤΣΙ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΧΩΡΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ,ΕΠΕΙΤΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ - ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,Ο ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...
ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΕ ΗΡΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΖΕΙΣ ΣΕ ΦΟΥΛ ΡΥΘΜΟΥΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΠΑΝΕ ΟΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΡΘΟΔΟΞΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΙΕΡΕΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ. ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

φοβαμαι πολυ!!! 19 Μαϊ 2014 02:10 #5650

  • Sun
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Sun
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπερα!Ειμαι 26 χρονων. Καταρχην θελω να πω οτι σε καταλαβαινω απολυτα...το περβαω αυτον τον καιρο το θεμα με το στομαχι. Κ εχω καταντησει να φοβαμαι να τρωω μην με πιασει η ΓΟΠ και πανικοβληθω και το κανω χειροτερα.Πασχω απο κρισεις πανικου 5 χρονια(φοβια θανατου).στις αρχες ειχα παει σε ψυχολογο κ νομιζα οτι θεραπευτηκα ομως παλι τα ιδια.Δεν εχω ζητησει ακομα βοηθεια αλλα βλεπω οτι χειροτερευω και θα παω να κανω εξετασεις για θηροηδη εξετασεις για το στομαχι να δω αν ειμαι καλα.κ μετα θα ηθελα να απευθηνθω καπου χωρις φαρμακα να με βοηθησει
Δεν αντεχω αλλο..θελω να περναω τις μερες μου χωρις φοβο. Χωρις να σκεφτομαι τις ανασες που περνω και την δυσπνοια μου χωρις να πεφτω για υπνο κ να με πιανει η ανασα μου κ ο πανικος! Οσο για τον πνευματικο μακη μπορεις να μου δωσεις καποιες παραπανω πληροφοριες. Οντως σε βοηθαει? Κ αν δεν ειναι ετσι αυτος στην περιοχη μου?
Τελευταία διόρθωση: 19 Μαϊ 2014 02:11 από Sun. Αιτία: ξεχασα να δυμπληρωσω την ηλικια μου
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα