Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΟΒΟΗΘΕΙΑΣ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΟΒΟΗΘΕΙΑΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΟΒΟΗΘΕΙΑΣ 05 Απρ 2016 17:14 #6152

  • vaso31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της vaso31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπέρα σας. Ονομάζομαι Βάσω, είμαι 31 και μένω Αθήνα. Δεν έχω διαγνωστεί από κάποιον ειδικό για κατάθλιψη αλλά είμαι πεπεισμένη ότι έχω. Όλα αυτά που νιώθω τόσο καιρό αυτό μαρτυρούν, απλά τώρα πρώτη φορά θέλω και είμαι έτοιμη να το αντιμετωπίσω. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να επισκέπτομαι κάποιον ειδικό, αν και θα το ήθελα πάρα πολύ ακόμα και σε καθημερινή βάση, έτσι στρέφομαι σε εσάς και σκέφτομαι ότι η συμμετοχή μου σε κάποια πό τις ομάδες αυτοβοήθειας με βοηθήσει. Όποιος/α μπορεί να μου στείλει κάποιες πληροφορίες και σε προσωπικό μήνυμα για αυτές τις ομάδες, που γίνονται κλπ. Συμπλήρωσα εχθές τη φόρμα επικοινωνίας αλλά δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα και πραγματικά θέλω τόσο πολύ να κάνω κάτι άμεσα για τον εαυτό μου... Σας ευχαριστώ..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΟΜΑΔΕΣ ΑΥΤΟΒΟΗΘΕΙΑΣ 05 Απρ 2016 21:34 #6153

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Καλησπέρα Βάσω. Καλώς μας ήρθες.
Θα ήθελα καταρχήν να σε ενημερώσω ότι δεν έχουμε λάβει κάποιο αίτημα επικοινωνίας με αυτό το όνομα, αν έχεις χρησιμοποιήσει αυτό. Ίσως, επειδή υπήρχαν πολλά μηνύματα και είχε "γεμίσει" το inbox, δεν το έχουμε δει ακόμη.
Αν έχεις την καλοσύνη παρακαλώ, στείλτο πάλι και θα επικοινωνήσουμε όσο γίνεται πιο άμεσα.
Θα ήταν καλό να γνωρίζεις, ότι είμαστε ελάχιστοι όσοι εργαζόμαστε στο ΜΑΖΙ και αυτό γίνεται σε εθελοντική βάση, σε όλα τα επίπεδα. Και επειδή η ζήτηση για πληροφορίες και συμμετοχές σε Ομάδες Αυτοβοήθειας έχουν αυξηθεί, ίσως αργούμε κάπως, αλλά προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο.
Ελπίζω να σε κάλυψα και θα μιλήσουμε και όταν με το καλό στείλεις τα στοιχεία επικοινωνίας. :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.053 δευτερόλεπτα