Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: AFTOKTONIA SOS

AFTOKTONIA SOS 13 Απρ 2011 22:59 #743

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
pedia den eimai katholou kala kleo sinehia,thelo na aftoktoniso kourastika pleon se aftin tin zoi sas paraklo poli an me akoute zitao epigontos boithia sas parakalo poli an einai kapios pou mpori na me akousi as mou stili eho poli megali boithia apo to na katso na miliso...den adeho allo tha aftoktoniso
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 02:28 #744

  • menediatou
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της menediatou
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 83
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 4
Αγαπητέ aimiliosfly31,
Φαίνεται ότι αισθάνεσαι μεγάλη απόγνωση και νιώθεις πως δεν έχεις που να στραφείς.
Ανησυχώ για σένα. Σου προτείνω να τηλεφωνήσεις στο 801 801 9999. Είναι γραμμή παρέμβασης για την αυτοκτονία (λειτουργεί Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 - 21:00), εκεί μπορείς να μιλήσεις (ΑΝΩΝΥΜΑ) με ανθρώπους που θα σε βοηθήσουν.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 05:29 #745

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
den meno ellada mporo omos sas parakalo poli an iparhi stathero til ektos apo 800 kai 801 na mou to pite na tilefoniso...sos
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 08:14 #746

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
γεια σου αιμίλιε,
θέλεις να μας πεις γιατί θέλεις να αυτοκτονήσεις;

υγ:η γραμμή 801 που σου πρότειναν παραπάνω κοστίζει όσο μια αστική κλήση. εναλλακτικά, 24ωρη Γραμμή Παρέμβασης για την αυτοκτονία, Τηλέφωνο: 1018.
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 18:04 #750

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
ΕΙΜΑΙ ΑΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΔΕΣ ΚΣΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 18:54 #751

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
δοκίμασες το τετραψήφιο που σου έδωσα?
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 19:12 #752

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
9:00 - 21:00 από Δευτέρα έως Παρασκευη στο τηλ. 00302244023900 (πανάκεια)

Τηλεφωνικό κέντρο αντιμετώπισης της κατάθλιψης 0030 210 6515600

Μονάδα Επείγουσας Τηλεφωνικής Βοήθειας
Αιγινήτειο Νοσοκομείο, Πανεπιστημιακή Ψυχιατρική Κλινική
Τηλεφωνική βοήθεια για ψυχολογικά προβλήματα.
Καθημερινά, 3 μ.μ. έως 11 μ.μ.
Τηλ: 0030 210 - 722 2333
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 20:16 #753

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΟΛΑΣ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 21:20 #754

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
ενημέρωσέ μας αν θέλεις για το πως πήγε. :)
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 14 Απρ 2011 22:19 #755

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
ΟΚ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΠΗΓΕ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

AFTOKTONIA SOS 17 Απρ 2011 17:11 #762

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
γεια σας και πάλι είναι φορές που κάθομαι και κλαίω είναι φορές που θέλω να μιλήσω σε κάποιον ειδικό να πάρω κάποιες συμβουλές, εδώ που είμαι είμαι μονός τέλειος και δεν ξέρω αν πρέπει να εμπιστευτώ κάποιον, έκανα πολλά λάθη στην ζωή μου το έχω μετανιώσει έχω κλάψει γονατιστός στην πανάγια μας και στον θεό μας αλλα είναι στιγμές που κάνω την σκέψη ακόμα και να ΑΦΤΟΚΤΟΝΙΣΩ το έκανα 3 φορές αλλα ο θεός με κράτησε εδώ... ίσως δεν ήταν η ώρα για να αναχωρήσω από αυτόν των κόσμο για την βασιλεία των ουρανών...
Νιώθω πολύ μονος και δεν μπορώ να μοιραστώ τα προβλήματα που αντιμετωπίζω , χρειάζομαι βοήθεια επείγοντος χρειάζομαι ψυχολογική υποστήριξη από ιδικό, μήπως χρειάζεται και φαρμακευτική αγωγή? Δεν ξέρω τι να κάνω? Το σίγουρο είναι πως πρέπει να μιλήσω με κάποιον πριν είναι πολύ αργά για έμενα... Πέρασε 15 μέρες και μου λείπει πολύ ακόμα και δεν μπορώ να συνηθίσω την απουσία του κάθομαι και κλαίω και ζητάω να ζήσω ξανά λίγο από της παλιές κάλες μέρες που περνούσαμε μαζί και δεν λέω να ζήσω της στιγμές που περνούσαμε μιλώντας στο τηλέφωνο ερωτικά εννοώ να μιλάμε φιλικά και μονο.
Η ώρα εδώ είναι 00:15 και δυστυχώς ενώ έπεσα για ύπνο με σήκωσαν πάλη οι σκέψης για τον πανο που δυστυχώς δεν τον έχω πλέον... ο πόνος μου είναι πολύ μεγάλος και δεν ξέρω τι να κάνω σκέφτομαι να ξεκινήσω πάλι την φαρμακευτική αγωγή που έπαιρνα όσο και να υποφέρω για αυτό... είπα να κόψω τα φάρμακα όπως και το έκανα.. και για 4 μήνες όσο ήταν αυτός μαζί μου ( τηλεφωνικά ) δεν είχα την ανάγκη τους... νομίζω όμως πως πρέπει να την ξεκινήσω πάλι ( anafranil 75mg, Rispendal 2mg, lexotanil 6mg η xanax 1mg )
Τη να κάνω δεν ξέρω τα έχω χαμένα πρέπει να μιλήσω σε κάποιον για εμενα και τον πανο και τον χωρισμό μου με έχει πάρει πολύ από κάτω και είμαι σε δίλημμα για την ζωή μου... μήπως ο θάνατος θα με λυτρώσει από αυτό το δίλημμα που με βασανίζει εδώ και 15 μέρες ? πραγματικά κάθομαι και κλαίω και μέρα με την μέρα που πέρνα η καδιά μου γίνεται όλο και πιο αδύνατη, πέφτω για ύπνο και το μυαλό μου συνέχεια μα συνέχεια θυμάται της ωραίες στιγμές που περνούσαμε. Βλέπω της φωτογραφίες του καθώς και τα μηνύματα που μου είχε στείλει τότε και με πονά η καδιά μου...
Μακάρι να ξυπνήσω μια μέρα και να ήταν όπως ήταν παλιά, να χτυπήσει το τηλέφωνο και να ακούσω την φωνή του... μου λίπη πολύ η παρέα του το χαμόγελο του τα αστεία του οι πλάκες του... αχ θεέ μου μακάρι να πεθάνω δεν αντέχω άλλο δεν είμαι καλα καθόλου κάλα, Η ώρες παίρναν και σκέφτομαι πως είμαι ακόμα μονός όλοι μα όλοι με έχουν κάνει πίσω ακόμα και οι γονείς μου από μικρή ηλικία με έκανα πίσω ακόμα και εδώ που είμαι σε ένα χώρο που υποτίθεται υπάρχει αγάπη και στοργή ακόμα και εδώ δεν την βρίσκω πουθενά, αναρωτιέμαι αν πρέπει να υπάρχω αν πρέπει να ζω έκανα πολλές αμαρτίες άλλα το έχω μετανιώσει... αυτό όμως με τον πανο που έγινε είναι ασυγχώρητο
Δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί το έκανα γιατί να πω τόσα ψέματα γιατί να παρουσιαστώ ένας άνθρωπος ενώ δεν ήμουν ποτέ. Γιατί να το κάνω εγώ αυτό σε έναν άνθρωπο όπως ήταν ο πανος γιατί να το κάνω... δεν μπορώ άλλο το έχω πει και το έχω ξανά πει δεν αντέχω άλλο την ζωή μου, δεν είμαι άξιος κανενός την αγάπη είμαι ενα άχρηστο σκουπίδι στον κόσμο που αλλοιώνεται μέρα με την μέρα χρόνο με τον χρόνο θέλω να φέρω σε τέλος αυτήν την μίζερη ζωή μου.
Εκεί που είχα μια αγάπη από τον πανο από τον Πανούλη όπως τον φώναζα τώρα που τον έχασα δεν είμαι τίποτα, δεν επικοινωνώ πλέον στην ζωή θέλω έστω και για λίγο έστω μονό για λίγο ας τον δω να πέσω στα ποδια του κλαίγοντας να με συχωρέσει και να πω πως τον αγαπώ ακόμα πολύ άλλα φιλικά και πως θέλω να ήμαστε όπως ήμασταν πριν σαν δυο καλοί φίλοι αγαπημένοι και χαρούμενοι όπως παλιά... άλλα αυτό δεν γίνεται με τίποτα... μου το έχει πει... ( Αιμίλιε θέλω χρόνο για να μιλάω στο τηλεφωνώ όπως πριν ) το θέμα είναι πως όλο αυτόν τον χρόνο που θέλει πως μπορώ να μην το σκέφτομαι και να μην κλαίω ? πως μπορώ να είμαι όπως ήμουν πριν ευτυχισμένος και χαρούμενος όπως τον παλιό κάλο καιρό ? έκανα λάθος και το έχω μετανιώσει και με πονά η καδιά για αυτό που έκανα σε αυτόν κάθε μέρα όλο και πιο αδύνατος γίνομε δεν αντέχω άλλο θέλω να βρεθεί μια λύση να είμαι όπως παλιά... μονό ο Πανούλης μπορεί να το καταφέρει άλλα δεν γίνεται... ωποτε τι μας μένη ? να τελειώσω αυτήν την ταλαίπωρη ζωή μου που ποτέ δεν θυμάμαι εδώ και 31 χρόνια να πέρασα ευτυχισμένα εκτος από 4-12-2010 που τον γνώρισα... από της 4-04-2011 που δεν είναι διπλά μου είμαι ένας ράκος είμαι ένας άλλος άνθρωπος, έρχονται και με ρωτάν τι έχω και εγώ δεν μιλάω σε κανέναν, δεν μπορώ να μιλήσω ακόμα και ο Α....Σ που είναι γνωστός μου εδώ μου λέει συνεχεία πως εγώ δεν ήμουν έτσι, έχω να φάω μια εβδομάδα δεν πηγαίνω πουθενά είμαι συνεχεία μέσα στο δωμάτιο μου δεν θέλω να δω κανένα δεν θέλω να ακούσω κανένα πάρα μονό τον Πανούλη τον άνθρωπο που με έκανε χαρούμενο, τον άνθρωπο που με έκανε να πιστέψω πως κάποιος είναι διπλα μου, το άνθρωπο που με έμαθε να κάνω πράγματα ευχάριστα στην ζωή μου έστω για αυτούς τους 4 μήνες έστω και ας μην τον είχα δει ποτέ. Το μονό που θέλω είναι να γυρίσει πίσω και να είμαστε πάλι χαρούμενοι και ευτυχισμένοι όπως παλιά, να γελάμε στο τηλέφωνο να είμαστε χαρούμενοι όπως παλιά, μονο τότε θα είμαι κάλα και χαρούμενος, μονο τότε θα είμαι παλιος παλιός Αιμίλιος. Ξέρω πως είναι πολύ δύσκολο να ξεχάσει όλα αυτά που του έκανα και του είπα εδώ και 4 μήνες. Πονάω πολύ και αισθάνομαι πολλά πράματα για τον Πανούλη ΟΧΙ ΕΡΩΤΙΚΑ... Φιλικά!!!, ποτέ δεν είχα νιώσει τόση αγάπη και τόσο μεγάλη στοργή εδώ και 31 χρόνια και δυστυχώς τα έχασα όλα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 17 Απρ 2011 19:02 #763

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
είχες μια μεγάλη απώλεια αυτό είναι προφανές. έχασες τον άνθρωπο που είχες έρθει πιο κοντά από οποιονδήποτε άλλον στην μέχρι τώρα ζωή σου. του παρουσιάστηκες όμως σαν κάτι άλλο από αυτό που είσαι. παραδέχεσαι πως ήταν λάθος. μένει λοιπόν να μάθεις από το λάθος σου και να προχωρήσεις. έχεις προσπαθήσει να έρθεις σε επαφή πάλι μαζί του;

υγ:την αγωγή που αναφέρεις για ποιο λόγο την έπαιρνες? νοιώθεις την ανάγκη να μιλήσεις με κάποιον ειδικό. γιατί δεν το κάνεις? επίσης, επικαλείσαι συνεχώς τον θεό. μια ιδέα είναι να βρεις κάποιον πνευματικό να μιλήσεις. τι λες?
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 17 Απρ 2011 22:02 #764

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
αιμίλιε, λυπάμαι παραγματικά που σε διαβάζω κ καταλαβαίνω τον πόνο σου.
αφου σου ζήτησε χρονο, οφειλεις να του τον δώσεις.
έκανες λάθος κ το αναγνωρίζεις.
όλοι κάνουμε τα λάθη μας.
μοιραστήκατε πολλά μαζί κ πονάς γιατί σου λείπουν αυτά.
είναι φυσικό.
προσπάθησε να επικοινωνήσεις με τους φίλους σου.
ξέρεις πάντα τους αφήνουμε όταν βρίσκουμε έναν άνθρωπο κ παραδινόμαστε σε αυτόν.
υπάρχουν κ άλλοι όμως που ενδιαφέρονται για μας κ μπορούν να σταθούν πλάι μας.
μν τους διώχνεις.
το ίδιο εχω κάνει κ εγω κ θέλω να επανορθώσω.
κάποιοι μου στάθηκαν ακόμη κ οταν εγω δν απαντουσα στα τηλ τους.
αξίζει να υπάρχουν δίπλα μας.
βρες τους κ πάλι.
ξέρω πως σου ακουγονται αυτά.
μόνο λογια που δν μπορείς να τα κάνεις πράξη.
βγες από το σπίτι.
μν βουλιάζεις.

θα σου πω κ εγώ να απευθυνθείς στο γιατρό που είχες κ να σε βοηθήσει,
αν χρειάζεται με φαρκαμακευτική αγωγή.
φρόντισε όμως να κάνεις κ ψυχοθεραπεία.
μν αφήνεις τον αιμίλιο.
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Τελευταία διόρθωση: 17 Απρ 2011 22:05 από arktos.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 18 Απρ 2011 00:02 #765

  • aimiliosfly31
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της aimiliosfly31
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Κάρμα: 0
arktos έγραψε:
αιμίλιε, λυπάμαι παραγματικά που σε διαβάζω κ καταλαβαίνω τον πόνο σου.
αφου σου ζήτησε χρονο, οφειλεις να του τον δώσεις.
έκανες λάθος κ το αναγνωρίζεις.
όλοι κάνουμε τα λάθη μας.
μοιραστήκατε πολλά μαζί κ πονάς γιατί σου λείπουν αυτά.
είναι φυσικό.
προσπάθησε να επικοινωνήσεις με τους φίλους σου.
ξέρεις πάντα τους αφήνουμε όταν βρίσκουμε έναν άνθρωπο κ παραδινόμαστε σε αυτόν.
υπάρχουν κ άλλοι όμως που ενδιαφέρονται για μας κ μπορούν να σταθούν πλάι μας.
μν τους διώχνεις.
το ίδιο εχω κάνει κ εγω κ θέλω να επανορθώσω.
κάποιοι μου στάθηκαν ακόμη κ οταν εγω δν απαντουσα στα τηλ τους.
αξίζει να υπάρχουν δίπλα μας.
βρες τους κ πάλι.
ξέρω πως σου ακουγονται αυτά.
μόνο λογια που δν μπορείς να τα κάνεις πράξη.
βγες από το σπίτι.
μν βουλιάζεις.

θα σου πω κ εγώ να απευθυνθείς στο γιατρό που είχες κ να σε βοηθήσει,
αν χρειάζεται με φαρκαμακευτική αγωγή.
φρόντισε όμως να κάνεις κ ψυχοθεραπεία.
μν αφήνεις τον αιμίλιο.
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΗ? ΠΟΥ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΗΛΗΣΩ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: AFTOKTONIA SOS 18 Απρ 2011 19:06 #766

  • katerinaki
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της katerinaki
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 10
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
ΑΙΜΙΛΙΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙΣ ,ΔΕ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ..ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΜΕΣΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ..ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ.ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΚΟΥΣ ΙΔΕΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ.ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙΣ ΤΟΝ ΨΥΧΙΚΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ..
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ..ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ.ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΑΠΟΧΩΡΕΙ.ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ 4ΙΣ ΜΗΝΕΣ.ΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΑΡΑ..ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ?ΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΙΝΗΤΡΟ?ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ?ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΚΩΣ ΕΚΟΨΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΣΟΥ.ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ..
ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ:
1)ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΛΥ ΣΟΛΩΜΟ,ΤΟΝΟ,ΣΑΡΔΕΛΕΣ,ΣΚΟΥΜΠΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΨΑΡΙΑ.ΕΧΟΥΝ Ω3 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ.
2)ΝΑ ΤΡΩΣ ΜΑΡΟΥΛΙ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΕΥΡΑΣΘΕΝΕΙΩΝ)
3)ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΡΕΑΣ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΣΥΚΩΤΙ (ΕΧΟΥΝ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Β3 ,ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ)
4)ΝΑ ΤΡΩΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C(ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ ΔΑΣ,ΕΝΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ)
ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ !ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΟΣΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΑΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!
ΕΠΙΣΗΣ ΒΛΕΠΕ ΚΩΜΩΔΙΕΣ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ,ΤΡΩΓΕ ΠΙΚΡΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΗ ΣΕΡΟΤΟΝΙΝΗ,ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ),ΑΚΟΥ ΜΟΥΣΙΚΗ REGAE,ΜΗ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΛΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΞΩ..ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ.
ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΠΝΙΑ:ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΝΤΟΥΣ,ΠΙΕΣ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΖΕΣΤΟ ΓΑΛΑ
ΞΑΠΛΩΣΕ,ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ,ΑΝΕΠΝΕΕ ΑΡΓΑ.ΒΑΛΕ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΚΑΝΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΤΙΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΚΑΘΩΣ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ.
ΑΥΤΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα