Αρχική Forum ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχηΓ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχηΓ

ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχηΓ 02 Νοε 2013 16:24 #5296

  • Ολγάκι
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Ολγάκι
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 11
  • Κάρμα: 0
Για σας που το εχετε η το ειχατε?..δεν ειναι πραγματικα απαισιο να περνανε τα δευτερολεπτα της ζωης και να μην τα αξιοποιεις οπως θα ηθελες?..να θες να βγεις ,να εισαι οπως παλια,ανεμελη και το μυαλο σου το ιδιο να σε αυτοβασανιζει?..εμμονες,σκεψεις παραλογες..και λες γιατι? γιατι να τα σκεφτομαι εγω αυτα?..η ψυχολογος μου μου ειπε οτι εχω λυσει το 50% του προβληματος μονο και μονο που καταλαβαινω οτι δεν ισχυουν και οτι ξερω τι εχω,μου ειπε ,μια κουβεντα εεφερε για να συζητησουμε με ψυχιατρο,να παιρνω για λιγο διαστημα φαρμακα και ψυχοθεραπεια μαζι,γιατι υποφερω..θα κανω τα παντα για να γινω καλα.η ζωη ειναι τοσο πολυτιμη! παντα το ειχα αυτο κ ας νομιζα οτι τελειωσε..μαλλον τωρα καραεκδηλωθηκε.απο μικρη ειχα ψυχαναγκασμους,να ακουμπαω συνεχεια κατι π.χ...περασαν και τοτε νομιζα οτι τα ειχα μονο εγω,και ντρεπομουν..περασαν αλλα τωρα π το θυμαμααι,παντα ΚΟΛΛΑΓΑ σε κατι,τοτε με το σωμα κολλαγα,μια φαση σκεφτομουν μονο το φαι,μια αλλη εκεινο κτλπ..ποτε το μυαλο μου δεν ηταν ανεμελο..το αγορι μου ειναι οσο μπορει κοντα μου και λεει πως δεν θα με αφησει....εχω και σκαμπανευασματα ,ωρες ωρες σκεφτομαι οτι θα γινω πραγματι καλα..και μετα σκεφτομαι κατι αρνητικο,μελλοντικο ανχος και τσουπ πεφτω παλι,κλααματα..αν κ θελω μονο σε θανατους να κλαιω. ενωμενοι ολοι θα τα περασουμε,θα γινουμε ακομα πιο δυνατη,και δυσκολιουλες που χαλιομασταν θα μας φαινοντε λεπτομερειες,ΜΠΟΡΟΥΜΕ! εγω προσωπικα σκεφτομαι οτι υπαρχεει ερωτας,φιλιες,φαι(ερωτας μ χδ) κτλπ ομορφα πραγματα π πρεπει να τα ζησουμε..υπομονη χρονο ..θεληση! να ζησουμεεεε! αυτααα,γραψτε κατι ,θα το ηθελα πολυ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.049 δευτερόλεπτα