Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη

Ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη 05 Αυγ 2015 22:11 #5969

  • papa
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της papa
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπερα σας!Ειμαι 19 ετων και θα σας πως τι βιωνω τους τελευταιους 2-3 μηνες περιπου.Ολα ηταν μια χαρα μεχρι το Μαιο μεχρι που συνεβη κατι και θα σας το αναλυσω.Θυμαστε τι ειχε γινει με το βαγγελη γιακουμακη τον φεβρουαριο...κυκλοφορουσαν τοτε και κυκλοφορουν φωτογραφιες απο την παρεα του γιακουμακη που του δημιουργησαν ολα αυτα τα προβληματα...τις φωτογραφιες αυτες τις ειδα κ εγω...και μια μερα τυχαια συναντησα εναν απ αυτη την παρεα και τον αναγνωρισα λογω της φωτογραφιας(δεν ειμαι απολυτα σιγουρος βεβαια αν ηταν τελικα αυτος)...την πρωτη φορα δεν εδωσα καθολου σημασια...1 μηνα αργοτερα απ αυτο το συμβαν και κανοντας μια βολτα στην πολη τυχαια και παλι συναντησα στο δρομο το ιδιο ατομο και εκνευριστηκα καπως και καρφωθηκε το βλεμα μου πανω του για λιγα δευτερολεπτα(αυτος δεν πρεπει να το καταλαβε γιατι δεν κοιτουσε προς τα εμενα).Στην συνεχεια αυτος ακολουθησε ενα δρομο ενω εγω περιμενα σε καποιο σημειο τους φιλους μου.Λιγα λεπτα αργοτερα που εφτασαν οι φιλοι μου αρχισαμε να περπαταμε στον ιδιο δρομο που πηγαινε και αυτος και τους ειπα τα εξης <<ειδα εναν απο αυτους του γιακουμακη>> και <<ενα χερι ξυλο θελουν αυτοι και θα στρωσουν>>Μετα ενας φιλος μου λεει <<φασιστας ε>> και εγω λεω <<σσσ μην μας ακουσει κιολας>> μετα ο φιλος μου ειπε καποιο ονομα <<....>> και μετα το ειπα και εγω <<...>>(πιθανως το ονομα να ηταν ενος απο την παρεα του γιακουμακη)Και μετα απο αυτο το ολο συμβαν συνεχισαμε την βολτα μας στο ιδιο δρομο που πηγε και αυτος και πηγαμε πρωτα σε μια καφετερια αι υστερα σε ενα αντιφασιστικο φεστιβαλ που ειχε.Τωρα υστερα απ αυτο το συμβαν ειπα μεσα μου οτι γυρνωντας σπιτι θα ριξω μια ματια πισω μου να ελενξω μη μ ακολουθησε αυτος γιατι φοβηθηκα μη μ ακουσε.Το θεμα ομως ειναι οτι γυρνωντας σπιτι ξεχασα να ελενξω αν μ ακολουθουσε αυτος.Απο τοτε μου μπηκε η ιδεα οτι καποιος ξερει που μενω μπορει να με παρακολουθει και να μου κανει κακο.Γνωριζω οτι οι πιθανοτητες για να συμβει κατι τετοιο ειναι πολυ μικρες αλλα εγω εχω φοβηθει με ολο αυτο.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.039 δευτερόλεπτα