Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: απογνωση

απογνωση 07 Ιουν 2014 18:29 #5674

  • sisyphus
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της sisyphus
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Γεια σας. Αναζητησα αυτό το φόρουμ γιατί δεν ξέρω τι άλλο μου απομένει να κάνω. Νιώθω απελπισμένη και κουρασμένη ηδη στα 22 μου. Διαγνώστηκα με καταθλιψη πριν 2 χρόνια πράγμα που υποβοήθησαν και οι διατροφικες διαταραχες που περασα. Αυτες ξεπεραστηκαν αλλα η καταθλιψη εμεινε.Και συνδυαστηκε υπεροχα με το ποτο. Ολοι μου λενε οτι εγω φταιω και ειναι θεμα συμπεριφορας να αλλαξω την κατασταση. Εχω κανει δυο αποπειρες αυτοκτονιας αλλα το εχω μετανιωσει πολυ και κυριως επειδη ημουν πιωμενη και απελπισμενη. Δε σκεφτομουν καθαρα. Αποτελεσμα ηταν να μου προτεινουν νοσηλεια, να πεφτει η μια διαγνωση πανω στην αλλη, οι μισοι λενε οτι ειμαι διπολικη, αλλοι λενε οτι ειμαι απλως κακομαθημενη και δεν εχω κανενα προβλημα. Εν τελει γυρισα στην πολη μου με στενη επιτηρηση και ξαναρχισα τα αντικαταθλιπτικα. Θελω να γινω φυσιολογικος ανθρωπος, να μην ακουω απο την οικογενεια μου οτι ειμαι κακομαθημενη κι εγωιστρια. Πιεζομαι πολυ απο τους γονεις μου και θελω να φυγω μακρια να ηρεμησω. Αλλα νιωθω πως εχω καταστρεψει τη ζωη μου για παντα και πως δεν υπαρχει ελπιδα πια για μενα.Πως να αποδειξω οτι ειμαι ενηλικη με προβληματα ενος ωριμου ανθρωπου κι οχι ενα κακομαθημενο παιδαρελι...Ειμαι χαμενη..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.041 δευτερόλεπτα