Αρχική Forum ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ

ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 13 Ιουν 2012 20:53 #2898

  • ΚΥΡΑ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΚΥΡΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ Η ΑΝ ΘΕΛΕΙ.
ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΙΝ 9 ΧΡΟΝΙΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ ΦΥΓΩ,(ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΕ(ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΘΕΜΑΤΑ),ΠΟΝΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑΔΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΝ <<ΕΦΙΑΞΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ>> ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ Ο ΠΕΡΙΓΥΡΟΣ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.(ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗ ΖΩΗ,ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ.ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ, ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ,ΜΗΛΙΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ(ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΠΑΡΟΡΜΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ,ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΒΙΑΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ). ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ,ΕΧΩ ΖΗΤΙΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ)ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ (ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΑΝΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ),Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΕΤΑΙ.ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ,ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ ΑΦΙΣΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΤΣΙ...ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ,ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ ΑΥΤΟ...ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΟΙ ΤΡΙΤΟΙ...
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ,ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ,ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗ.
ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ? ΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ? ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΙΣΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΙΣΟΡΟΠΙΑ?ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΦΙΑΞΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ,ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ 10ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΟΡΟΠΙΣΕΙ ΟΤΑΝ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.....ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ,ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ, ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΑΛΑΞΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 16 Ιουν 2012 04:31 #2906

  • Billy Tvoularis
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Billy Tvoularis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Λοιπόν. Εγώ είμαι Διπολικός ασθενής. Ρωτάς για το αν μπορείς να κάνεις σχέση με έναν Διπολικό..χμ, πρέπει να πώ πως αδυνατώ κάπως να απαντήσω. Είμαι στα 33 και από σχέσεις είμαι μάλλον σε κακό επίπεδο...αν και με κυνηγάνε οι γυναίκες εγώ έχω μία τάση εξαφάνισης.
Γενικά η ασθένεια σε κάνει απρόβλεπτο.
Στο θέμα μίας σχέσης είναι το πως θα είναι ο Διπολικός ασθενής...αν είναι down θέλει στήριξη να ανέβει αν είναι up θέλει ουδέτερη συμπεριφορά διότι μπορεί να γίνει επιθετικός.
Θα πρέπει να είσαι έτοιμη να θυσιάσεις πολλά. Η Διπολικότητα μας είναι ιδιαίτερη. Σε φάση μανίας μπορεί να μας δωθεί τέστ IQ για να το λύσουμε και να φτάσουμε σε επίπεδο Αινστάιν, ενώ σε φάση κατάθλιψης μπορεί να υπάρξει μέχρι και αυτοκτονία.
Οι Διπολικοί ασθενείς είναι εκπληκτικά εφυιείς και πολλοί διασκεδαστικοί σε φάση μανίας.
Λοιπόν σκεπτόμενος θα έλεγα ότι δώσε μία ευκαιρία στην σχέση...ένας Διπολικός αγαπάει υπερβολικά και πολύ αληθινά..πίστεψε με.
Πάρε μαθήματα ψυχολογίας να βοηθήσεις την σχέση σας. Μην κάνεις πίσω στην σχέση με την πρώτη υποτροπή του, αλλά πάλεψε το...το πιθανότερο γιατί αξίζει η αγαπή ενός Διπολικού γιατί είναι πραγματικά αληθινή.
Τα ξαναλέμε..Βασίλης:)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΥΡΑ

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 16 Ιουν 2012 04:51 #2907

  • dimitra
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της dimitra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 2
γεια κι απο μενα. πιστευω πως ενας διπολικος ναι μπορει να κανει σχεση. συμφωνω ομως με τον Billy οτι μπορει να γινει απροβλεπτος. θα σε συμβουλευα επειδη ακομα νοσηλευεται, κι επειδη κι ο γιατρος του σου ειπε καποια σημαντικα πραγματα να δωσεις λιγο χρονο. το διαζυγιο δεν φευγει. αυτος δεν φευγει. οποτε μια καλη λυση ειναι να περιμενεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΥΡΑ

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 16 Ιουν 2012 16:12 #2910

  • Billy Tvoularis
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Billy Tvoularis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Νόμιζω η Δήμητρα με συμπλήρωσε σε αυτό που ανέπτυξα ως απάντηση.
Καλύτερα περίμενε λίγο...άλλωστε 9 χρόνια ''περίμενες''..οπότε..
Άσε να βγεί από την κλινική με το καλό, να δείτε και οι δύο πως θα πάτε από θέμα γενικότερης επικοινωνίας και βλέπεις.
Πάντως θα χρειαστείς μαθήματα ψυχολογίας, είναι πολύ χρήσιμα σε περίπτωση που έχεις σχέση με ένα Διπολικό για να μπορείς να ελέγχεις αρχικά τις δικές σου αντιδράσεις..
Τα ξαναλέμε..;)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΚΥΡΑ

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 19 Ιουν 2012 05:43 #2922

  • ΚΥΡΑ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΚΥΡΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ BILLY, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ!
ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ.....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!
ΒΑΣΙΚΑ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ, ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΣΧΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ.(ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΣΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ).ΤΩΡΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΕΙ...ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ,ΘΕΣ ΑΠΟ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ,ΘΕΣ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ,ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ, ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΟΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ,ΤΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΑΕΙ..
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ,ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΜΑΝΙΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ??Η ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ(ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ)ΛΑΘΟΣ?
ΠΑΝΤΩΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΜΑΝΙΑ.
ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ...ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΒΡΕΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑ...!
Τελευταία διόρθωση: 19 Ιουν 2012 05:52 από ΚΥΡΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 19 Ιουν 2012 05:50 #2923

  • ΚΥΡΑ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΚΥΡΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ!!
ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑ(ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΧΕΙΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...)
ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΗΛΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ...!!
Τελευταία διόρθωση: 19 Ιουν 2012 05:52 από ΚΥΡΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 19 Ιουν 2012 06:02 #2924

  • ΚΥΡΑ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΚΥΡΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
Α!ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ,ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΟΥΜΕ,ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΩ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΙ ΦΥΓΩ.
ΟΣΟ ΜΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΣΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ...!!!
ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΕΠ ΑΟΡΙΣΤΩ ΝΑ ΖΩ ΕΤΣΙ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΗ,ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΥΝΕ,ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙ,ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΕΛΕΝΞΩ ΟΛΑ..!!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ 19 Ιουν 2012 21:29 #2925

  • dimitra
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της dimitra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 2
ΚΥΡΑ καλα κανεις και ενημερωνεσαι για τη διαταραχή του, αφου θα εισαι διπλα του απο δω και περα ειναι σημαντικο να ξερεις πως να αντιμετωπιζεις τις αντιδρασεις του. πρεπει κι αυτος να μαθει τα παντα για την ασθενεια του και φυσικα και οι δικοι του. καλα καταλαβες διαβαζοντας, πρεπει να βλεπει το γιατρο του οταν αρχιζουν τα πρωτα συμπτωματα μανιας.
φαινεσαι αποφασισμενη για μια νεα αρχη κι εμεις στο Μαζι θα σε στηριξουμε!:)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα