Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ...
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 25 Ιουλ 2013 03:22 #4737

  • ΗΡΩ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΗΡΩ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
ΕΙΜΑΙ 30 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ...
ΕΓΙΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ..ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΟΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ...ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΟΥ..ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΜΕΝΕ ΣΕ ΧΩΡΙΟ 60 ΧΙΛΙΟΜ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΕΧΟΤΑΝΕ.ΥΠΗΡΧΕ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.. ΗΤΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ...ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ..ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΑΣ.. ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ...(ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...) :( ΟΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΠΙΧΙΡΗΣΗ...ΕΔΩ ΝΟΙΩΘΩ ΞΕΝΗ!!!! ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ!!! ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ ΠΙΚΡΑ! ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ... ΜΕ 2 ΜΩΡΑ...!! ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΑΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!! Η ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΠΑΕΙ Κ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ... ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ.. ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΖΙ...ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΕΝΑ ΡΟΜΠΟΤ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΠΟΛΛΑ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΠΩΣ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ.. ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ?? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΝΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ..ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ?PLEASE :(
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2013 04:53 από ΗΡΩ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 26 Ιουλ 2013 05:02 #4742

  • vikaki7
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της vikaki7
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 10
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
Ηρω γεια σου!Λυπαμαι πολυ που σουρθαν ετσι αναποδα τα πραγματα,ομως σου δωθηκε το μεγαλυτερο δωρο...η μητροτητα και μαλιστα εις διπλουν...καταλαβαινω πως ειναι δυσκολα τα πραγματα για σενα ομως πρεπει να εχεις υποψιν σου οτι αυτη τη στιγμη εχεις να παιξεις το σημαντικοτερο ρολο στη ζωη σου!δημιουργησες και μεγαλωνεις 2 υπεροχα πλασματακια...κανε λιγο υπομονη ηρεμησε απολαυσε τα παιδακια σου και δεν πειραζει αν κλειστηκες λιγο ειναι λογικο σ αυτη τη φαση.Μεγαλωντας οι κορες σου θα σου ανταποδωσουν την αγαπη σου...συγκεντρωσου λοιπον στα παιδια σου ασχολεισου μαζι τους,αφιερωσε τους ουσιαστικο χρονο και ασε τα υπολοιπα για αργοτερα...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΗΡΩ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 26 Ιουλ 2013 06:15 #4743

  • ΗΡΩ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΗΡΩ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ vikaki ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ..ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 26 Ιουλ 2013 22:27 #4758

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Ηρώ γειά σου. Επειδή γράφεις ότι είσαι μακριά από τα δικά σου πράγματα. Ποιά είναι τα πιο δικά σου πρόσωπα στη ζωή? Τον άντρα σου τον αγαπάς? Ποιά η σχέση σας? Ήθελες να κάνεις παιδιά?
Ηρώ πράγματι θεωρώ ότι άλλαξε ριζικά η ζωή σου. Ήσουν ελεύθερη και τώρα είσαι παντρεμένη με δύο παιδιά και ζεις σε μια μικρότερη κοινωνία απ' ότι πριν. Τα μωρά όμως σε λίγο καιρό θα γίνουν παιδιά και θα 'ναι διαφορετικά τα πράγματα για όλη την οικογένεια. Ακόμα κι αν ζούσες σε μεγάλη πόλη πάλι η ζωή σου θα άλλαζε καθώς και τα μωρά της πόλης χρειάζονται την ίδια φροντίδα. Ως μητέρα και στην πόλη πάλι θα έβγαινες με τα μωρά βόλτα εκτός αν θεωρείς σωστό το "να παρκάρω κάπου τα παιδιά μου".... κι αυτό αν υπάρχει η δυνατότητα γιατί πολλές γυναίκες που ζούν στην πόλη δεν έχουν κάποιον να τους κρατήσει τα παιδιά. Κι αν η μία συνιστώσα είναι τα μωρά η άλλη είναι το χωριό. Έχω ζήσει κι γω σε μικρές κοινωνίες και πίστεψε με κάναμε πράγματα που όταν ζεις στη μεγαλούπολη δεν τα κάνεις. Πολιτισμό, ταξίδια, εκδηλώσεις κ.α. Αρκεί να υπάρχει θέληση και καλή παρέα.
Αν ήμουν στη θέση σου θα προσπαθούσα να απαντήσω στα προαναφερόμενα ερωτήματα και κατόπιν θα σκεφτ6όμουν τι ζωή θέλω. Στη συνέχεια αν αυτή ζωή που θέλω έχει δυνατότητα υλοποίησης και αν συμπεριλαμβάνει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ τα δυό μου παιδιά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 27 Ιουλ 2013 00:11 #4761

  • ΗΡΩ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΗΡΩ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
ΑΓΑΠΗΤΕ ΘΑΝΑΣΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΘΕΣΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ... ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΝΟΩ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΑ ΠΑΡΚΑ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΣΝΟΜΠΑΡΩ ΤΑ ΧΩΡΙΑ.. ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΟΛΗ!ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΠΛΑ... ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ... Κ ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ Κ ΠΡΙΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΞΩ ΣΥΧΝΑ..ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΝΟΙΩΘΩ ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΦΟΥΣΚΟΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΙΑΝΟΥ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΛΛΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ Η ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ...ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑΙ.. Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΔΥΟ !! ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙ ΑΥΤΟ... ΑΠΛΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΔΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ.. ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΤΛ.. ΕΛΠΙΖΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 03 Αυγ 2013 21:07 #4816

  • Vagattack
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Vagattack
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 70
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 11
Ηρώ σκέφτηκες να αποκτήσεις κάποια ασχολία, ένα χόμπυ (φωτογράφηση, ξένη γλώσσα, ανάγνωση βιβλίων) ούτως ώστε να ξεφεύγεις από την καθημερινότητα. Κάνε υπομονή μέχρι να μεγαλώσουν λίγο τα μωράκια σου. Οι γονείς του συζύγου σου δεν μένουν στο ίδιο χωριό με εσάς; Εάν ναι άφηνε τα παιδιά σου σε αυτούς ή σε μπέυμπισίτερ και κατέβαινε στην πόλη. Πήγαινε σε ωδείο, σε δανειστική βιβλιοθήκη, πιες ένα καφέ με κάποια φίλη σου, δες τους δικούς σου. Σίγουρα μία φορά τουλάχιστον θα μπορείς να βολεύεις τα παιδάκια σου και να ξεσκάς από το χωριό...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": katerina_bel

ακριβως το ιδιο ενιωθα και εγω... 13 Αυγ 2013 17:53 #4868

  • katerina_bel
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της katerina_bel
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • θελω να σωσω τον γαμο μου και την οικογενεια μου..
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
:cheer:
ηρω μου καλη σου μερα...
μπηκα σε αυτο το site μπας και βρω και εγω λυση στα προβληματα που αντιμετωπιζω καθως εχω και εγω ενα παιδακι 19 μηνων...
διαβαζοντας το προβλημα σου ηταν σαν να βλεπω την ζωη μου με την διαφορα οτι εγω εκανα ενα παιδακι και οχι δυο....ειλικρινα αν ητανε δυο τοσο ζορικα μωρα σαν το δικο μου θα ειχα φουνταρει αποι τον τριτο..
δεν θα σου χαιδεψω τα αυτια...ειναι πολυ δυσκολη η κατασταση και πρεπει ο ΑΝΔΡΑΣ το τονιζω αυτο....να ΒΟΗΘΗΣΕΙ..
εγω δεν ειχα ιχνος βοηθειας....ουτε καν απο την πεθερα μου που ητανε 2 βηματα...
και εγω νευρα...χαλια...πονουσε ολο μου το κορμι απο το αγχος...επαθα σπαστικη κολλιτιδα και να σφαδαζω στους πονους με ενα μωρο δυσκολο...και να κλαιει και αυτο και εγω ολη μερα...
η διεξοδος μου βολτες με το παιδι...οσπου δεν αντεξα πια και αναζητησα βοηθεια σε ψυχιατρο...
επι 11 μηνες επερνα αντικαταθλιπτικα φαρμακα...μπηκα σε ενα τρυπακι..εγω...για να σωσω εμενα..και ολοι οι αλλοι( ανδρας μου) να περνανε ζωη και κοτα....
ξερεις τι....πρεπει να δωσεις αρμοδιοτητες....και να κανεις πραγματα για σενα..γιατι λυπαμαι που το λεω αλλα στους ανδρες αρεσει να εχουν την γυναικα ολη μερα σπιτι χωρις τιποτα νιωθουν ισχυροι...χωρις να ειναι...
19 μηνες μετα επειδη γυρισα στο σπιτι μου και εχω βοηθεια πλεον απο τους συγγενεις μου...δεν του αρεσει....επειδη ξαναξεκινησα την δουλεια μου φτιαχτηκα σουλουπωθηκα...εγινα γυναικα...αρχισαν αλου ειδους προβληματα...και δεν σταματουν ποτε...
το επομενο μου βημα ειναι να παω σε οικογενειακο συμβουλο....πριν φτασω σε διαζυγιο...
γιατι η αλληθεια ειναι οτι θελουμε ο ανδρας μας να ειναι ισχυρος και να μα προσπατευει....οχι να μας κανει να νιωθουμε μηδεν...
πηγενε αγαπη μου σε εναν ψυχολογο οχι ψυχιατρο..αν σε τρομαζει ο ορος της λεξης....να σε βοηθησει....γιατι ολοι οι γυρω μπορουμε να σου δωσουμε μια ανασα αισιοδοξιας...αλλα θα ειναι παροδικη....πηγενε λοιπον να δεις ποσο θα σε βοηθησει...και πιστεψεμε...οτι θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ.
Να εχεις μια ομορφη μερα...
κατερινα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΗΡΩ

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ... 23 Αυγ 2013 00:17 #4964

  • dimitra
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της dimitra
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 2
Γειασου Ηρω. Ειμαι η Δημητρα. Για να ειναι καλα τα παιδια σου πρεπει να εισαι εσυ πρωτα καλα. Τα διδυμα ειναι υπεροχα αλλα ειναι και μεγαλο πακετο. Το στρες ειναι τεραστιο πολυ περισσοτερο αν δεν εχεις βοηθεια σημαντικη. Γι αυτο εισαι χαλια. Μην το αφηνεις αλλο. Φροντισε τον εαυτο σου με οποιο τροπο μπορεις. χομπυ, μια καινουρια φιλια, ξεκουραση. Κανονισε να κανετε πραγματα με τον συζυγο σου. Πηγατε πουθενα τωρα το καλοκαιρι;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα