Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ....
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.... 13 Νοε 2014 07:17 #5775

  • Maril...
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Maril...
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
EIMAI 18 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ..ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΟΒΑΡΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ...ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΕΙΛΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ....
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 9-10 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΑΣΧΗΜΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ,ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΚΤΛΠ..ΕΓΩ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ....
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ...
ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΛΥΓΙΣΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΛΑΙΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.... 18 Νοε 2014 03:47 #5776

  • γιασεμι
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της γιασεμι
Μη μασάς, η ζωή είναι δική σου.Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει, Βάλε στόχους και πάρε τα ρίσκα σου.Τίποτα δεν έχει τελειώσει!



Φιλιά πολλά μικρή μου
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.... 20 Νοε 2014 00:56 #5779

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Maril μου, μπορεί να είσαι 18, αλλά απ' αυτά που διαβάζω είναι πολύ ταραγμένα χρόνια. Είναι πολύ φυσικό να νιώθεις έτσι... Όμως καλό μου, η ζωή δεν είναι μόνο αυτή που γνώρισες ως τώρα. Δεν έχει μόνο πόνο και απελπισία. Έχει και τόσες ομορφιές... Ας μιλήσουμε όμως πρακτικά. Φίλους έχεις; Κάποιον άνθρωπο που νιώθεις ότι σε στηρίζει; Πες μου αν έχεις τελειώσει το σχολείο και πως κινείσαι οικονομικά; Περιμένω ανυπόμονα τις απαντήσεις σου για να βρούμε λύσεις στο πρόβλημά σου... Επειδή πάντα υπάρχουν λύσεις, πίστεψέ με. Ακόμα και όταν νιώθεις ότι δεν έχει τίποτα νόημα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Maril...

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.... 21 Νοε 2014 14:42 #5783

  • Maril...
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Maril...
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΦΙΛΕΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ...ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΙΤΑΞΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΣΧΟΛΕΣ ΚΤΛΠ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΜΙΛΑΜΕ ΕΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΕΛΕΓΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΦΙΛΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΗΜΑ ΑΠΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ..ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...
ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΠΛΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥΛΑΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΚΤΛΠ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ..ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ...
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.... 07 Ιαν 2015 14:48 #5800

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Βρίσκεσαι σε μια καμπή της ζωής σου που λες "Και τώρα τι κάνουμε?". Όλοι το περνάμε αυτό σε κάποια ηλικία και ίσως περισσότερο από μια φορά στη ζωή μας. Το κυνήγι της λύσης του οικονομικού ζητήματος, η επαγγελματική αποκατάσταση, η κοινωνική μας ταυτότητα, η ηρεμία και ευημερία της προσωπικής και συναισθηματικής μας ζωής. Χρειάζεται κουράγιο και αισιοδοξία. Τα πράγματα θα πάρουν το δρόμο τους με προσπάθεια και κόπο. Ήρθε η ώρα να διεκδικήσεις το ζωτικό σου χώρο. Δε θα είναι μια σύντομη ή στιγμιαία προσπάθεια. Απαιτεί υπομονή και επιμονή. Επιπλέον αυτοεκτίμηση και δράση.
Dont give up

Η ζωή είναι μπροστά σου. Αλί σ' εμάς με τιράντες και γυαλιά, τα γερόντια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα