Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Καλησπέρα

Καλησπέρα 11 Ιαν 2016 02:36 #6125

  • napster287
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της napster287
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Καλησπερα.Ονομαζομαι κομνηνος και ειμαι 25 ετων.Δεν ξερω αν αυτο που εχω ειναι καταθλιψη.Εχω κανει 3 φορες αποπειρα αυτοκτονιας στην τελευταια υπεφερα για λιγες μερες μεχρι να περασει ο πονος.Εχω φρικτες αυπνιες και όταν κοιμαμαι τρομακτικα ονειρα που καταστουν αδυνατον να κοιμηθω μετα.Κάποιες φορές ειμαι χαρουμενος αλλες σκεφτομαι τον θανατο και ευχομαι να παθω κατι και να πεθανω.Αγχωνομαι συνεχεια για ανουσια πραγματα ακομα και για πραγματσ τα οποια θα συμβουν στο μέλλον.Ποτε δεν ημουν κοινωνικοςε με τρομαζαν πολυσυχναστα μερη και εκανα τα παντα για να τα αποφυγω.Ποτε δεν ειναι πιο ευκολο η πιο δυσκολο παντα ειναι αναμικτο απο εκει που ειμαι χαρουμενος μπορεί να θρλω να πεθανω μια στιγμη αργότερα.
Τελευταία διόρθωση: 11 Ιαν 2016 02:43 από napster287.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Καλησπέρα 21 Ιαν 2016 00:33 #6128

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Κομνηνέ καλώς ήρθες στην παρέα μας. Σύμφωνα με τα γραφόμενα σου θεωρώ πως η διάγνωση της πάθησης είναι δευτερεύον ζήτημα. Το point είναι ότι τρεις φορές είχες εμπειρία ολικής αυτοκαταστροφής. Επίσης σημαντικό είναι ότι δεν έχεις ήσυχο ύπνο. Θεωρώ πως είναι άμεση ανάγκη η επίσκεψη σε ειδικό ψυχικής υγείας. Αν η οικονομική κατάσταση δε βοηθά, επικοινώνησε με το πλησιέστερο κέντρο ψυχικής υγείας ή με σχετικό τμήμα νοσοκομείου. Κομνηνέ η ζωή είναι μπροστά σου και μπορείς να έχεις μια ποιοτική ζωή. Να 'σαι πάντα καλά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.044 δευτερόλεπτα