Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: προβλημα εμπιστοσυνης

προβλημα εμπιστοσυνης 28 Ιουλ 2015 03:25 #5954

  • ZetaOrlando
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ZetaOrlando
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
Καλησπερα! Ειμαι σχεδόν 15 χρονων και όπως ολα τα παιδιά στην ηλικία μου έχω προφιλ στο Facebook το θέμα είναι οτι το εκανα κρυφά απο τους γονεις μου πριν καιρο και το ανακάλυψαν σχεδόν κατευθείαν :( . Παρολο που δείχνουν να μην έχουν θέμα καθώς εχουν περασει σχεδόν 3 χρόνια απο τοτε η μητέρα μου ακόμα δεν μου έχει καθόλου εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Και μακάρι να ηταν μονο αυτο! Μπαίνει κρυφά στο προφίλ μου και τσεκαρει!Ποτε δεν της έχω δώσει κανενα πατημα για να νομίζει οτι μπορεί να έχω κατι το εξωφρενικό αλλά το κανει και το χειροτερο είναι οτι το κανει χωρίς να μου το λεει!και με αυτό εκτός ααπο το οτι στεναχωριεμαι απογοηυευομαι κιόλας απο την συμπεριφορα της! Εντάξει το καταλαβαίνω δεν έχει δικο της και φοβάται αλλα είμαι υπεύθυνη και ξέρω τι κάνω! Και στην τελική είναι παραβίαση προσωπικής ζωης! Ας πουμε για παραδειγμα οτι μου αρέσει ενα αγόρι.πως θα μιλήσω μαζί του εαν ξέρω οτι Μπορεί να μπει μετα η μαμά μου και να δει τα μηνυματα?! Σας παρακαλώ πολύ πείτε μου τι να κανω? Να της πιάσω να της μιλησω? Τι? Είμαι πολύ μπερδεμένη!
Τελευταία διόρθωση: 28 Ιουλ 2015 04:22 από ZetaOrlando. Αιτία: λαθος πληκτρολογηση
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα