Αρχική Forum ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ & ΓΕΝΙΚΑ ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΖΙ! μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει!
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει!

μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει! 29 Απρ 2012 20:33 #2821

  • μαρια φ γ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της μαρια φ γ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
:blink: Γεια σας,με λενε Μαρια και επιτελους σας βρηκα!Πως μπορουμε να γνωριστουμε ,να συνομιλαμε δηλαδη;Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τη κατασταση που περναω μεσα μου.Νιωθω σα να με χτυπανε ,να με μαχαιρωνουν καθε στιγμη.Υπαρχει καποιος εδω που να το εχει περασει/ξεπερασει;Θα ηθελα πολυ να βρω καποιον ειδικο ομως μενω σε νησι με το ζορι μπορω και δουλευω και δεν εχω φιλους η συγγενεις κοντα σε καποια πολη να με υποστηριξουν.Πως θα καταφερω να πληρωνω και εναν ψυχολογο αν μετακομισω μονη μου σε πολη;Μηπως ξερετε αν μπορει να κανει κανεις θεραπεια δωρεαν;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει! 30 Απρ 2012 05:28 #2824

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
μαρια γεια σου και παλι!αυτο που σου εγραψε η αγγελικη στο προηγουμενο σου ποστ το ειδες??....:)
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει! 10 Μαϊ 2012 05:27 #2845

  • μαρια φ γ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της μαρια φ γ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4
  • Κάρμα: 0
Σ ευχαριστω για τις απαντησεις που μου δινεις B) ομως βρισκομαι στη Σκυρο και δεν υπαρχει καν κινιτη ομαδα για να κανει κανεις θεραπεια.Επειδη δουλευω δεν μπορω να ταξιδευω συχνα για να πηγαινω στη Κυμη η στη Χαλκιδα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει! 14 Μαϊ 2012 20:18 #2850

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
Mαρια γεια σου και παλι....ξερεις τι γινεται...υπαρχουν και οι περιφημεσ συνεδριεσ μεσω skype...μπορεις να βρεισ καποιον ψυχολογο η ψυχιατρο που να κανει ψυχοθεραπεια μεσω skype Κι ετσι δεν χρειαζεται να μετακινηθεις...μη δισταζεισ μαρια..ειναι σημαντικο να σε βοηθησει καποιοσ ειδικος!!μη στερεισ απο τον εαυτο σου την ιαση ;) αν σε ενδιαφερει παντωσ πεσ μου και μπορω να σε βοηθησω περαιτερω να βρεις καποιον και σε αρκετα χαμηλεσ τιμες!..
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: μεχρι τωρα δεν πιστεθα οτι υπαρχει καποιος στοπλανητη που να μπορει να με καταλαβει! 15 Μαϊ 2012 05:17 #2852

  • menediatou
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της menediatou
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 83
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 4
Η ιδέα της lollypop για υποστήριξη μέσω skype είναι πολύ καλή!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα