Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!!

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 20 Αυγ 2011 23:34 #1282

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΕΛΕΟΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ . ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΑΖΙ .ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ?????????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 21 Αυγ 2011 00:26 #1283

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
Τρυποκάρυδος έγραψε:
Για την οικογένεια το λέει η συστημική, για το πολιτιστικό περιβάλλον λέει ο κονστρουκτιβισμός, για το Υπερεγώ και το Αυτό λέει η Ψυχοδυναμική, για τις πυρηνικές πεποιθήσεις λέει η Γνωσιακή, για το ευρύτερο σύμπαν λέει η Ολιστική κι εγώ λέω ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo:

:lol: :lol:
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 21 Αυγ 2011 02:01 #1284

  • Τρυποκάρυδος
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Τρυποκάρυδος
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Κατώτερος Boarder
  • Γειά σας είμαι δυσθυμικός
  • Δημοσιεύσεις: 33
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 5
  • Κάρμα: 2
ΕΛΕΟΣ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ . ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΑΖΙ .ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ?????????


Σε ποιόν αναφέρεσαι;
Μόνο στα ήρεμα νερά καθρεφτίζεται κάτι χωρίς ν αλλάζει μορφή.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 02 Σεπ 2011 13:30 #1306

  • ολυμπια
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ολυμπια
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 138
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 35
  • Κάρμα: 12
Πωπω έχουν περάσει σχεδόν 15 μέρες και τώρα πρόσεξα το γεμάτο αγωνία μηνυμα σου Σκορπίνα.Δεν ξέρω αν φταίει η απροσεξία μου ή το πως είναι δομημένο το Φόρουμ.Ελπίζω τώρα που σου γράφω να έχουν υποχωρήσει τα συμπτώματα σου και να νοιώθεις καλύτερα .Αλλωστε τα προηγούμενα μηνύματα σου ήταν γεμάτα αισιοδοξία ,θα μου πεις σε αυτές τις καταστάσεις τίποτα δεν είναι δεδομένο και κάθα μέρα που κυλάει είναι διαφορετική είτε προς το καλύτερο, είτε προς το χειρότερο.Με αυτή την έννοια γνωρίζεις πως ακολουθώντας την θεραπεία θα συνέλθεις όπως και τις προηγούμενες φορές ,εκεί πρέπει να εστιάζεις κάθε φορά που πέφτεις για να παίρνεις δύναμη και κουράγιο.Περιμένω να μάθω νέα σου .
να θυμάμαι : τίποτα δεν είναι τέλειο , ούτε μπορεί να μετρηθεί ακριβώς !
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 05:58 #1323

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ.ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ[ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ].ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ Κ ΕΝΑ ΒΑΘΥ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ .ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΑΚΕΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΛΕΩ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ .ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΙΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ  ΑΡΓΑ Ν ΑΛΛΑΞΩ . ΝΟΜΙΖΩ ΕΞ ΑΛΛΟΥ  ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ .
Τελευταία διόρθωση: 03 Σεπ 2011 07:10 από Βασίλης.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 08:48 #1325

  • ολυμπια
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ολυμπια
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 138
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 35
  • Κάρμα: 12
Οταν εργάζεσαι και έχεις και παιδιά η κούραση είναι διπλή .Γιαυτό πρέπει να ακούς το σώμα σου και να ξεκουράζεσαι.Αν δεν το κάνεις αυτό οι σωματικές δυνάμεις σε εγκαταλείπουν και προκειμένου να αντλήσει ο οργανισμός ενέργεια σιγά σιγά <<τρώει>> την ψυχή.Ξεκούραση, καλό φαγητό , ηρεμία ,και θεραπεία με τον γιατρό Σκορπίνα και όλα θα πάνε καλά .Οσο για τους άλλους ,μαζί σου είμαι ,πες ένα βροντερό ΟΧΙ, πάντα με ευγενικό τρόπο και επί τέλους πρόσεξε τον εαυτό σου.Και δώστους να καταλάβουν ότι έχεις εξαντλήσει τα όρια σου.
να θυμάμαι : τίποτα δεν είναι τέλειο , ούτε μπορεί να μετρηθεί ακριβώς !
Τελευταία διόρθωση: 03 Σεπ 2011 08:50 από ολυμπια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 15:56 #1328

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
σκορπιέ, δεν νομίζω πως είναι αργά (γιατί άλλωστε να είναι; ) να συνειδητοποιήσεις πως θα σου κάνει καλό να βάλεις περισσότερα όρια στις σχέσεις σου με τους άλλους και να δώσεις περισσότερη προσοχή στον εαυτό σου.
το να ζητάμε βοήθεια όταν έχουμε ανάγκη δεν είναι δείγμα αδυναμίας. αντίθετα, είναι δείγμα ωριμότητας το να ξέρουμε τα όρια του εαυτού μας, να ξέρουμε μέχρι που μπορούμε να φτάσουμε και από που και πέρα χρειαζόμαστε ένα χεράκι βοηθείας.
και φυσικά και πρώτα από όλα, τις πρώτες φιλοφρονήσεις στον εαυτό μας πρέπει να τις κάνουμε εμείς οι ίδιοι και ύστερα να περιμένουμε από τους άλλους. είναι στο χέρι μας να ανεβάσουμε την αυτοπεποίθησή μας. αξίζουμε τα καλλίτερα. αρκεί να το πιστέψουμε. :)
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 16:41 #1331

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΣΙΛΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΚΟΛΑΩ.ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΕΝΟΧΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΓΩ.ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΛΟΙ ΕΜΑΘΑΝ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΑΝ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ ΤΗΣ [ΔΥΝΑΤΗΣ].ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΙΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΑ.ΚΑΠΟΤΕ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ . ΕΧΩ ΘΡΗΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΓΕΝΗΘΗΚΑ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΤΙΣΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΟΝΟ ΜΟΥ.ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΛΑ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 18:58 #1333

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
σκορπιε, καλημέρα!
δν εχω διαβασει ολα σου τα ποστ κ ήθελα να σε ρωτησω αν κανεις ψυχοθερπαπεία.
θα σε βοηθουσε πολυ.
ειδικα στο θεμα με τις ενοχές.

ξερω ποσο επώδυνο ειναι.
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 03 Σεπ 2011 21:50 #1334

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ arktos ΚΑΝΩ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΙΕΑ ΕΔΩ Κ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Κ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ. Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ Κ ΥΣΤΕΡΙΑΣ.ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕΙΩΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ [ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΝΟ 5 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ].ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΕΡΝΑΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΝΙΓΟΜΑΙ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΧΡΟΝΟΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ.
Τελευταία διόρθωση: 04 Σεπ 2011 01:24 από Βασίλης.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 04 Σεπ 2011 17:10 #1339

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1 έγραψε:
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΕΡΧΟΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΜΗ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.

γιατί δεν το κάνεις; τι σε εμποδίζει; φοβάσαι ότι μετά θα σε απορρίψουν;
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 05 Σεπ 2011 01:15 #1340

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΑΝΑΤΡΑΠΟΥΝ ΟΙ ΙΣΟΡΟΠΙΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΤΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ.ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΘΕΣ\ΝΙΚΗ ΜΟΝΟ Γ ΑΥΤΟ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΑΘΙΨΗ.......ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!!! 05 Σεπ 2011 01:48 #1341

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
κι αν ανατραπούν δεν σημαίνει ότι δεν θα δημιουργηθούν καινούργιες!
σου στέλνω προσωπικό μήνυμα γι' αυτά που με ρωτάς.
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα