Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Καλησπέρα!

Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 02:18 #1666

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Γειά σας. Δέν ήμουν καλά κ βρήκα το σάιτ σας, γράφηκα κ ήθελα να μιλήσω κάπου ανώνυμα.
Είμαι σε μια άσχημη περίοδο, μπερδεμένη, πιεσμένη(?) ούτε κι εγω ξέρω..
Ημουν με κάπουιν 3μιση χρονια , κ εχω κανα 2μηνο περίπου που χωρίσαμε. Με χωρισε δλδ,αφού του μιλησα λίγο προσβλητικά,τεσπα..
Η αλήθεια είναι πως δε τραβούσε αλλο η ιστορία μαζί του. κι αυτός κατα βάθος το καταλάβαινε πως πλησίαζε προς το τέλος. Αλλά δεν αντέχω μακριά του , τα εί΄χαμε με απόσταση, παρόλες τις δυσκολίες όμως ένιωθα πολλά για αυτόν. Δεν είχα κ άλλη σχέση τόσο σημαντική μόνο κάτι "βλακείες μιας βραδιάς"

Αυτό 2μηνο λοιπόν που χωρίσαμε είμαι σκατά(σορρυ) πραγματικά χαλια, άρχισα να κόβομαι παλι, το είχα σταματήσει για 2-3 μήνες το καλοκαίρι, άρχισα πάλι τις βλακείες με τα κιλά, κανω 1 βδομάδα δίαιτα κ τη τελευταία μέρα πλακω΄νω στο φαγητό. Όλο αυτό μου δημιουργεί μεγάλη σύγχιση με τα κιλά, σήμερα πχ έχω φάει να μη πω... κ σκέφτομαι πως θα παω αύριο στη σχολή κ οταν περνάω απο καθρέπτη νιώθω πραγματικά άθλια.
Έχω σκεφτεί κ την αυτοκτονία, αλλά επειδή είμαι κωλόστρα δε το'χω κάνει.. ότι έχω κάνει είναι πιο πολύ αυτοκαταστροφικό με ασφάλεια κ όχι επικίνδυνο.
Επίσης ενώ όταν τα είχα με τον φίλο μου ερωτικά η διάθεσή μου ήταν κανονική, δλδ είχαμε κ οι 2 διάθεση πάντα. κ όταν είμασταν χώρια(λόγω του είμαστε σε διαφορετικές πόλεις), τώρα όμως η διάθεσή μου είναι στο μηδέν, για να μη πώ στο μείον.
Ποτέ δεν είχα τέτοια "ανορεξία" σε αυτό το θέμα. Ενώ μπορεί να δώ εναν άντρα κ να πω α, τι ωραίος τι συμπαθητικός κλπ.. μόνη μου όσο είμαι χώρια απο αυτόν δεν έχω κάνει τίποτα, είναι μια αίσθηση σαν να μη νιώθω τίποτα απο τη μέση κ κάτω.

Τωρα τα έγραψα όλα αυτά αλλά δε ξέρω κ γιατί απλά ήθελα να τα μοιραστώ.. και λόγω του χωρισμού νιώθω μισή κ έτσι δεν έχω ατομα πολλά να μιλήσω. δεν είναι μόνο αυτό αλλά δε θέλω να βλέπω κ πολλά άτομα, γενικά δεν εχω όρεξη.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 10:12 #1669

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
καλώς μας βρήκες ντίνα!
σίγουρα απ' ότι φαίνεται από την περιγραφή σου, σου έχει στοιχίσει πολύ ο χωρισμός.
θέλεις να μας μιλήσεις περισσότερο για το πως νοιώθεις ώστε να καταλάβουμε γιατί ήταν τόσο σημαντικός για σένα ο άνθρωπος αυτός;
έχεις κάνει κάποια προσπάθεια να τα ξαναβρείτε;
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": spoon

Απ: Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 10:52 #1670

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Ναι τελικά ήταν σημαντικός... και ναι μου στοίχησε.
Ηταν σημαντικός γιατί με έκανε να νιώθω πολύ οικεία. πάρα πολύ όμως. παρόλο που η σχέση μας ήταν απο απόσταση κ δε μιλούσαμε συχνά.
Να εξηγήσω τι εννοώ οικεία, όταν ήμουν δίπλα του μπορούσα κ συμπεριφερόμουν όπως πχ κ στην αδερφή μου. Δεν κολλούσα στο τι θα σκεφτεί με κάποια βλακεία που θα κάνω..
Γενικά πολύ δύσκολα θα εκφραστώ ανοιχτά, ή θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός σε μια γνωρημία.
Είχα δεθεί πολύ μαζί του, δε ξερω όμως γιατί, προσπαθώ να σκεφτώ...
Κάτι άλλο που με έκανε να νιώθω μαζί του ωραία ήταν οτι μου έδινε την ευκαιρία να μιλήσω, να εκφραστώ , χωρίς να με κρίνει, μπορεί απο μέσα του να πίστευε οτι λέω βλακείες.. αλλά δε μου το έλεγε ποτε. Αυτό με έκανε να τον σκέφτομαι συνέχεια κ έτσι νιμίζω δέθηκα μαζί του.
Δε μπορώ να πω οτι μιλούσαμε για το τι νιώθουμε, κ ποτε δεν τον πίεσα, ποτέ όμως, να μου πει που βαδίζει αυτή η σχέση κλπ.. κ ούτε του είπα ποτε αν με αγαπάει, κ τι νιώθει.
Ένιωθα οτι ένιωθε κι αυτός. Καταλάβαινα οτι τον πονούσε όταν καμια φορά του είχα πει "χωρίζουμε" (που το πολύ 1 μηνα είχε κρατήσει ο χωρισμός) . Όσο τον πονούσε τόσο με πονούσε κι εμένα.
Κάπως έτσι νιώθω κ τώρα, απλά πιο μπερδεμένη.
Η σχέση μας δε προχωρούσε, μια σχέση πάντα προχωράει, υπήρχαν πράγματα που με είχαν φτάσει το αμήν.
Εγ'ω ένιωθα πως η σχέση είναι καλό να προχωρήσει, δεν εννοώ γαμους αρραβώνες κλπ. αλλά το να πηγαίνω σαββ/κυριακα στη πολη που μένει παραδειγμα.
Να μιλάμε πιο συχνά στο τηλ. κ όχι μια στις τόσες, ακόμη θα ήθελα να μη βρισκόμαστε συνέχεια στο αμαξι του. το σιχάθικα, άρχισα να θεωρώ το σέξ βρόμικο. κι εγω μαζί του δεν έκανα κάτι βρώμικο, αλλά κάτι πολύ ωραίο με συναίσθημα!
Είχα γενικά μαζέψει πολλά τελυταία μέσα μου... κ του έκανα καποια πραπαονα μεσω sms τελευταία κ εκεί μου ζήτησε να χωρίσουμε γιατί πίστευε πως ο ίδιος σε με κάλυπτε στη σχέση.
Εγώ τότε του είχα μιλήσει προσβλητικα, οτι δεν κάνει αυτοκριτική για τη ζωή του κ οτι με έχει γραμμένη κ γενικά δε του μίλησα με 'σεβασμο'.

Κίνηση είχε κάνει αυτός , αλλά εγώ εκείνη τη μέρα δε δέχθηκα, δεν είχα κ καθόλου όρεξη, αλλά δε του εξήγησα απλα του είπα οτι δεν υπάρχει λόγος να βρεθούμε.Μου ζήτησε κ συγνώμη.
Μια απο αυτες τις μερες έκανα κίνηση , δλδ του εστειλα απλα ενα μηνυμα αν οντως ήθελε να χωρίσουμε. κ γενικά η απάντηση ήταν "καπως" απρόσμενη, μου είπε οτι ήταν μαλακία που μου ξανάστειλε να βρεθούμε κ οτι τότε που εγω δε δέχθηκα να βρεθούμε αυτός ήθελε να τα ξαναβρούμε κ να μου εξηγήσει(κ γω που να το ξερω?) κ να περνάω καλα :(

πωωπωω.. τωρα νιωθω άσχημα για τοσο πολλά που έγραψα

Επίσης κάτι τελευταίο , ένιωθα ασφάλεια μαζί του, συναισθηματική εννοώ. Με αγκάλιαζε κ το ένιωθα. οκ.. μπορεί να άκούγομαι υπερβολικη ¨:\ αλλά όντως έτσι ένιωθα :(
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 19:29 #1672

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
ντινα, καλως ήρθες στο φόρουμ.
αν δν γινομαι αδιάκριτη ποιοι ήταν οι λογοι που δν βρισκοσασταν πιο συχνά?
ή δν μιλουσατε πιο συνά τηλεφωνικά?
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": spoon

Απ: Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 21:37 #1673

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Σ'ευχαριστώ arktos..
Στην αρχή η σχέση μας ήταν πιο αραιή κ δεν ξεκίνησε ώς σχέση κανονική, το 1ο μηνα ήταν κατι πιο ερωτικό, το 2ο εγω δε μπορούσα να είμαστε σε απόσταση κ έτσι χωρίσαμε για ενα μήνα κ τα ξαναβρήκαμε(κ απο την αρχή αυτό ήταν το πρόβλημά μου, γιατί μου είχε ζητήσει πιο παλια να είμαστε μαζί κ γω δεν ήθελα τότε). Ε μετά με το καιρό βρήκαμε τους ρυθμούς μας, ερχόταν κ με έβλεπε(μιας κ είναι το πατρικό του εδω που μένω).
Αφου λοιπόν στην αρχή ήταν πιο αραιή η σχέση που είχαμε , εγω δε του έστελνα πολλά πολλά απο το κινητό για να μη θεωρεί οτι τον πιέζω, κ έτσι μείναμε σε μία τέτοια επικοινωνία, λίγο αραιή, αλλά δεν ήθελα να του κανω παραπονο σε αυτό το θέμα, φοβομουν μη με πει υπερβολική.
Και οι επαφές μας ήταν κυρίως Σαβ/κυριακα, γιατί αυτός δουλεύει σε άλλη πόλη. εγώ λίγο δύσκολο να παω εκεί που μενει. 1η φορά φέτος πήγα!! κ όταν του είπα οτι μου άρεσε πολύ που ήρθα κλπ κ να έρχομαι πιο συχνα αφού μπορώ, αυτός σκεφτόταν τι θα πούν οι γονείς μου.
Μου έλεγε οτι αν εγω παω εκεί το σ/κ θα σκέφτονται οι γονείς μου οτι παω για να "μπιπ" με αυτόν. Ενώ οι γονείς μου δεν είχαν πρόβλημα γιατί ήξεραν που παω, που θα μείνω, είχαν το κινητό του, οποτε οτι κ να μου συνέβαινε θα ήξεραν που να με ψαξουν. Αλλά αυτός δε ξέρω γιατί σκεφτεται ετσι, τόσο αρνητικά :( .
Γενικά όταν έρχονταν βρισκόμασταν 2 φορές το μήνα συνήθως (ΠΣΚ).
και κάτι που δε νομίζω να το είπα αν κ ασήμαντο , οτι εγω είμαι 23χρ. κ αυτός 32.
Τελευταία διόρθωση: 14 Οκτ 2011 21:39 από spoon.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 14 Οκτ 2011 22:02 #1674

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
ειχε προβλημα με τους γονεις σου για το τι θα λενε γιατί γνωρίζονται?
εισαστε απο τον ίδιο τοπο ετσι?
φοβοταν τη δεσμευση?
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 15 Οκτ 2011 03:18 #1675

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Ναι είμαστε απο το ίδιο μέρος, τον είχα γνωρίσει στο μέρος που σπούδαζε η αδερφή μου, απλά για εναν καφέ είχαμε παει με παρέα, κ μετά απο χρόνια, δλδ πρίν 4 χρόνια έτυχε κ τον βρήκα σε μια γνωστή παρέα(με εναν που εβγαινα τότε) και απο τότε με πλησίασε, κ μετά απο κανα 6μηνο ξεκίνησε αυτό που είχαμε.
Τους γονείς μου δεν τους ξέρει, απο κοντά δλδ να τους έχει γνωρίσει. Δεν έχει δλδ κάτι μαζί τους απλά σκέφτομαι οτι μάλλον σκέφτεται λίγο πως να το πω, οπισθοδρομικά? :\
Ίσως και απο την άλλη να φοβάται κ τη δέσμευση κ γι'αυτό να μην ήθελε να έχει τόσες ευθύνες, πχ το να πάω για 3ημερο εκεί, κ να το ξέρουν οι γονείς μου, ενώ αυτός δε δίνει λογαριασμό σε κανέναν.
Δεν είχαμε συζητήσει παντως περι δέσμευσης, ούτε τον ρώτησα ποτέ πως κ δεν έτυχε να παντρευτεί ή να αρραβωνιαστεί. εξάλλου δεν είμαι της άποψης οτι πρέπει ντε και καλά να παντρευόμαστε μέχρι τα 30. αυτές είναι απόψεις-ταμπού που τις εχει η κοινωνία. Εμένα το μόνο που με ενοιαζε ήταν να είμαστε οι 2 μας καλά. και του έδινα ότι μπορούσα, εννοώ είχε τη προσοχή μου και νοιαζόμουν πραγματικά για εκείνον, αλλά προσπαθούσα να μην τον πιέζω. Μπορεί απο μέσα μου να ήθελα να μιλάμε κάθε μέρα κ να λέμε πολλά παραπάνω πράγματα, αλλά αυτό ήταν κάτι που δε του το είπα, γιατί φαίνονταν πως δεν ήθελε να τον ζαλίζεις καθημερινά.
Παντως απο παλιές του σχέσεις ξέρω μόνο οτι με μια κοπέλα είχε συγκατοικήσει. ενώ είχαν σχέση, παλιά ομως. κατι παραπανω απο θέμα δεσμευσης όχι. και αυτό το έμαθα απο την αδερφή μου γιατί δεν τον ρωτούσα για παλιες σχέσεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 15 Οκτ 2011 08:41 #1679

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
ντίνα, μήπως προσπαθωντας ν μν τον πιεσεις δν του εδιχνες πως τον ήθελες πραγματικα.
μερικες φορές σε αυτην μας την προσπαθεια κανουμε λαθη που δν τα συνειδητοποιουμε κ
δίνουμε αλλη εντυπωση στον αλλο.
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 15 Οκτ 2011 08:49 #1680

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Ίσως να είναι και αυτό που λές arktos. Το σκεφτόμουν κι εγω όταν διάβασα ξανα όσα έγραψα, γιατί ΄έγραψα κάποιες φορές την ίδια φράση "να μην τον πιέσω..."
και επειδή σκέφτομαι έτσι σαν άτομο, δηλ. δε θέλω να γίνομαι 'βαρος' να πιέζω... μάλλον τον άφησα παραπάνω ελέυθερο. Αν και ελπίζω να καταλάβαινε οτι τον ήθελα τόσο πολύ... δε νομίζω δλδ τόσο "στραβός" να ήταν...(?)
Τελευταία διόρθωση: 15 Οκτ 2011 09:06 από spoon.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 15 Οκτ 2011 08:53 #1681

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
τοτε δν εχεις παρα να δοκιμασεις να τον πλησιασεις κ παλι.
αυτη τη φορα ομως να του μιλησεις ειλικρινα χωρις να πιεστεις.
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 15 Οκτ 2011 09:05 #1682

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
παντως ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
θα προσπαθήσω να σκεφτώ καθαρά γιατί τελευταία νιώθω το μυαλό μου κουβάρι, σκέφτομαι πολύ κ πολλά κ αυτό ξέρεις σου προκαλεί μια σύγχυση,κ θα αφήσω μαλλον να περάσουν κ μέρες γιατί απο τη τελευταία φορά που μιλήσαμε δεν ήταν θετικός κ δε μου έδινε ελπίδες ο τρόπος που μίλησε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 16 Οκτ 2011 22:12 #1685

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
ντίνα, είσαι καλυτερα?

( σου εχω στειλει προσωπικο μνμ )
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 16 Οκτ 2011 22:48 #1687

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
ντίνα, ουσιαστικά δεν έγινε κάποια ολοκληρωμένη κίνηση να τα ξαναβρείτε. αν πραγματικά τον θες λοιπόν, συμφωνώ, πως δεν θα χάσεις τίποτα αν του το δείξεις. για μένα το να μιλάμε ανοιχτά και να ξεκαθαρίζουμε καταστάσεις είναι το καλλίτερο που έχουμε να κάνουμε.
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 17 Οκτ 2011 01:59 #1689

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
arktos, είμαι μια καλά, μια χάλια, γενικά μου λείπει, κ δεν αντέχω να μη ξέρω τι σκέφτεται!
Κίνηση ξεκάθαρη όχι..
Πέρυσι είχαμε μείνει χώρια για 1 μήνα τέτοια περίπου περίοδο πάλι, κ όταν του είχα στείλει μήνυμα οτι μου λείπει κ τέτοια μηνύματα "απόγνωσης" και πως να τα πω; ήταν της στιγμής, ότι σκεφτόμουν το έστελνα γιατί τον θεωρούσα δικό μου άνθρωπο οτι θα με καταλάβει οτι δεν ήμουν καλά όταν τα έστελνα κ οτι ήμουν συναισθηματικά φορτισμένη.
Όμως δε με κατάλαβε κ μου είπε αν θα ξαναστείλω θα αλλάξει αριθμό. κ έτσι δεν έστειλα. αλλά μετά μου εστειλε αυτός , οταν περασαν μερες κ τα ξαναβρηκαμε.
Ενας λόγος που δε στέλνω είναι κ αυτός. αν τον πιέσω κ αλλάξει αριθμό μετά δε θα μπορώ να τον βρω πουθενά. το κινητό είναι το μόνο μέσο επικοινωνίας που έχω μαζί του.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλησπέρα! 17 Οκτ 2011 04:11 #1690

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
επειδη σε ενα σμσ δν χωρανε αυτα που θελεις να του πεις,
δοκιμασε αλλο τροπο.
μια συναντηση ίσως.
διαφορετικα ενα μειλ.
τωρα βεβαιαεσυ τον ξερεις...
αν νομιζεις πως θα τον ενοχλησεις ασε το λιγο ακομη.
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα