Αρχική Forum ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ & ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΚΡΑ, ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ...
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ...

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 23 Νοε 2011 23:45 #1931

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Το ότι μπορώ να χορέψω, ακόμα και μόλις ξυπνήσω... ;)

Και τώρα πια το σώμα μου, ακόμα και με τα 25 επιπλέον κιλά του!!!! :lol:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 24 Νοε 2011 03:07 #1932

  • arktos
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της arktos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 13
κραταια, καλως ηρθες!

προς στιγμην τρομαξα για διαβαζοντας γρηγορα νομιζα πως εισαι μονο 25 κιλα!!!
μπραβο σου που το ηθικο ειναι ανεβασμενο. :)
'Μια από τις πιο σημαντικές φάσεις της ωρίμανσης είναι η ανάπτυξη από τον εγωκεντρισμό στην κατανόηση των σχέσεων με τους άλλους. Ένας άνθρωπος δεν είναι ώριμος,...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 24 Νοε 2011 05:22 #1934

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Arkto καλώς σας βρήκα και πάλι.

χαχαχαχαχα Όχι βρε!!! Είπαμε, να προσέχουμε τη σιλουέτα μας, αλλά όχι να την εξαφανίσουμε.

Ναι, τώρα πια το ηθικό είναι υψηλό και με διάρκεια εκεί... Αυτό είναι άλλωστε η σημαντική κατάκτηση για μας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 05 Δεκ 2011 07:14 #2022

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
κραταιά έγραψε:
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ...

το ψώνιο μου...:whistle:
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κραταιά

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 05 Δεκ 2011 22:52 #2036

  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της ΣΚΟΡΠΙΟΣ 1
Η ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 06 Δεκ 2011 00:48 #2037

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ αυτά τα κιλά....πάντως Κραταιά σε περνάω. Εγώ είμαι 45 κιλά πάνω :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 03:56 #2042

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Θανάση αυτό σημαίνει ότι είμαστε πληθωρικοί άνθρωποι και έχουμε επίσης αφιερώσει χρήμα και χρόνο για να το κάνουμε να φανεί και στους γύρω μας!!! xaxaxaxa
Αλλά επίσης είναι και στο χέρι μας, αν μας ενοχλεί, με σωστή διατροφή, άσκηση, υπομονή και επιμονή να τα φέρουμε εκεί που θέλουμε. Εγώ τουλάχιστον αυτό προσπαθώ πια. Άλλωστε γνωρίζω ότι όλα αυτά τα χάπια που πήρα τόσα χρόνια ήταν μία από τις αιτίες των πολλών κιλών. Αλλά δεν το βάζω κάτω! Θα περάσει το δικό μου και όχι το δικό τους! Όπως δεν πέρασε και της κατάθλιψης και όλων των διαταραχών μου...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lollypop

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 06:03 #2044

  • lollypop
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της lollypop
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 45
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 3
ναι τα ατιμα τα χαπια...εγω στην αρχη πηρα 7 κιλα...τωρα μου εχουν μεινει 3 αλλα αυτα δεν λενε να φυγουν με τιποτα..οποτε κι εγω αποφασισα να τα αγαπησω...μιασ και θα ταχω πανω μου για οσο παιρνω και τα φαρμακα...
ναι ναι ξερω δεν πηρα παρα πολλα..αλλα ειμαι κομματακι υστερικη με τα κιλα εγω..χεχε
περασα νευρικη ανορεξια καποτε και εφτασα 39 κιλα....τωρα δοξα τω θεω δεν εχω αυτη την πετρια στο κεφαλι μου...χχααχαχ..αλλα και παλι με τα 7 κιλα....φρικαρα:P :P


και για να ερθω και στο θεμα
αγαπαω το οτι μπορω να διαβαζω φιλοσοφια..με τισ ωρες και να νιωθω καθε εγκεφαλικο μου κυτταρο να σαγηνευεται...
κι αν αγαπαω κατι πανω μου ειναι η ενσυναισθηση που εχω..το οτι θελουν οι αλλοι να μιλησουν μαζι μου..το οτι θα παρουν εμενα στα δυσκολα..αυτο το λατρευω και με τιμα...
(χμμμ πρωτη φορα μιλαω για κατι θετικο μου..τα ελαττωμετα μπορω να σασ τα υπεραναλυσω ευκολα...αυτο το εγραψα και το εσβησα 10 φορες...αι στο καλο...θα το ποσταρω..το πολυ πολυ να με περασετε για ψωνιο...:( :( :( )
<<Δεν ψευδεται μονο εκεινος που μιλα εναντιον τησ συνειδησης του,αλλα ιδιως εκεινος που μιλα εναντιον του ασυνειδητου του >> ΝΙΤΣΕ

<< Ο ανεξεταστος βιος ου βιωτος...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Βασίλης

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 06:22 #2045

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
Ωραίο θέμα..
δεν εχω σκεφτει τι αγαπω σε μενα κ δυσκολευομαι να βρω, όμως προσπαθω να αγαπησω τα αρνητικά μου, αυτο πιστευω θα μου εκανε καλο.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 06:29 #2046

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
"Γλυφιτζουράκι" μουυυυυυ, τι όμορφο που ήταν αυτό που έγραψες μόλις τώρα!!!!
Να και κάτι ακόμα κοινό μας... Τυχαίο? Δε νομίζω!!! lol

Και άκου και κάτι ακόμα. Όταν έχεις παλέψει για να χτίσεις την προσωπικότητά σου, την ψυχή σου και τον χαρακτήρα σου όπως εμείς εδώ μέσα, επιβάλλεται να είσαι και ψώνιο κάποιες φορές!!!

Εγώ το κάνω και το ευχαριστιέμαι, επειδή απλά δε θεωρώ ότι είμαστε ψώνια αλλά άνθρώποι που μάθαμε με τον δύσκολο τρόπο να αγαπάμε τον εαυτό μας και τώρα που το καταφέραμε, ε ναι βρε αδερφέ, ΤΟ ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΑ σε όλους, μα πάνω και πέρα απ΄όλους στον εαυτό μας!!!

Και όπως λέει και το άσμα, Σ όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lollypop

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 06:37 #2047

  • κραταιά
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της κραταιά
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 124
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
  • Κάρμα: 8
Ξέρεις spoon ο λόγος που το ξεκίνησα αυτό το θέμα ήταν ακριβώς επειδή και εγώ μέσα από τη διαδικασία της αποθεραπείας και της ψυχανάλυσης την έκανα άπειρες φορές αυτή την ερώτηση, μέχρι να βρω τελικά έστω και μία απλή απάντηση...
Και τώρα, ειλικρινά, έχω άπειρες απαντήσεις από πιο αρνητικό μέχρι και το πιο θετικό χαρακτηριστικό μου... Και τα αγαπάω όλα εξίσου. Όπως τα αγαπούσα πάντα και σε όλους τους ανθρώπους. Επειδή δε μ αρέσει να θεοποιώ κανέναν. Μ αρέσουν οι αδυναμίες και τα ελλατώματα στους γύρω μου. Σιχαίνομαι την τελειότητα, επειδή μας βάζει σε κανόνες, καλούπια και έτσι μας αγχώνει ακόμα πιο πολύ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 07:07 #2048

  • spoon
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της spoon
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ανώτερος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 47
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 1
κραταιά, μπράβο σου που έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο να αγαπάς τον εαυτό σου, ευχομαι με τα χρόνια να το καταφέρουμε όλοι μας..ή τουλάχιστον όσοι δεν το εχουν καταφέρει (like me)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 07 Δεκ 2011 21:06 #2050

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Κραταιά κι γω κάνω προσπάθεια εδώ κι ένα μήνα όπως είχα κάνει και στο παρελθόν και τότε είχα αποτελέσματα. Η διαφορά βέβαια είναι πως τότε με σπρώξανε να το κάνω ενώ τώρα το αποφάσισα μόνος μου και το θέλω. Δυστυχώς τα άτυπα εκτός από την αλλαγή του μεταβολισμού μας ωθούν και προς τα jag food.Προσωπικά ασπάζομαι το «καλύτερα χοντρός παρά τρελός» αλλά πιστεύω πως αξίζω και αξίζει να χάσω κιλά για πολλούς λόγους. Αποτελεί ακόμα ένα λόφο στο διάβα της ζωής. Ακόμα ένας στόχος.
Σ’ ότι αφορά την άσκηση….θα έρθει κι η σειρά της…..
Lollypop αυτά περί «ψώνιου» ούτε να τα σκέφτεσαι. Με χαροποίησε ιδιαίτερα και ένιωσα περηφάνια όταν έμαθα πως διπολικοί ήταν : Ludwig Von Beethoven,Tim Burton, Francis Ford Copolla, Jimi Hendrix, Janis Joplin, Sylvia PlathWinston Churchill,Johann Goethe,Graham Green,Sting, Victor Hugo, Πλάτωνας (σύμφωνα με περιγραφές του Αριστοτέλη), AbrahamLincolnMerilin Monroe, Isaac Newton, Άγιος Ιωάννης (σύμφωνα με αναφορές)Kurt Cobain (Nirvana), Mel Gibson (ηθοποιός),Ozzy Osbourne (Black Sabbath),Edgar Alan Poe,Jean Claude Van Damme, Virginia Woolf,Herman Hesse,Axl Rose (Guns N Roses),Ben Stiller,Jim Carrey,Robin Williams,Sinnead O' Connor,κ.α.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 08 Δεκ 2011 05:39 #2052

  • ολυμπια
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ολυμπια
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 138
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 35
  • Κάρμα: 12
Αγαπώ τον τρόπο που σκέφτομαι τελευταία ,άφησα πίσω μου μικρότητες και σταμάτησα να κρίνω αυστηρά τον εαυτό μου και τους άλλους ,αποδέχθηκα το γεγονός πως δεν υπάρχει τελειότητα ,λέτε να ωριμάζω;(ηλικιακά είμαι αρκετά ώριμη):unsure:
να θυμάμαι : τίποτα δεν είναι τέλειο , ούτε μπορεί να μετρηθεί ακριβώς !
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΣΕ ΜΑΣ. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, ΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΙ... 08 Δεκ 2011 07:36 #2054

  • Βασίλης
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Βασίλης
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Πλατινένιος Boarder
  • ΜΑΖΙ στο στίγμα λέμε -όχι!
  • Δημοσιεύσεις: 893
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 92
  • Κάρμα: 22
μήπως να ανοίξω θέμα για απώλεια κιλών; γιατί βλέπω όλοι έχουμε τα παραπανίσια μας......:silly:
"Οι φίλοι είναι η συγγνώμη του θεού για την οικογένεια..."
Τελευταία διόρθωση: 08 Δεκ 2011 07:36 από Βασίλης.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": κραταιά
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα