Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΤΟξΙΚΗ ΦΙΛΗ

ΤΟξΙΚΗ ΦΙΛΗ 13 Αυγ 2016 01:43 #6231

  • mariamaria
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της mariamaria
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
Χαιρετω την ομορφη παρεουλα σας.Ειμαι καινουρια στο φορουμ κ θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας κ να ακουσω τις αποψεις σας για το θεμα που αντιμετωπιζω με μια φιλη????Ο θεος να την κανει.Ειμαι 37 ετων πολυ κοινωνικη με παρα πολλες γνωστες αλλα οι φιλες μου ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου κ κρατανε χρονια.Εδω κ ενα χρονο σε ενα παιδικο παρτυ με πλησιασε μια μαμ ενοσ συμμαθητη του γιου μου αρχισαμε να κανουμε παρεα αλλα κατι δε μου καθοταν καλα απο την αρχη.Ηταν πολυ φωνακλου πολυ αποτομη αγενης πολλες φορες αυταρχικη κ κακομαθημενη.Θα μου πειτε γιατι συνεχιζα την παρεα μαζι τησ?Ντρεπομουν να την κανω περα ωσπου σιγα σιγα αρχισε να γινεται τοξικη κ τι εννοω με αυτο.Ηθελε να ελεγχει τη ζωη μου το που ειμαι καθε λεπτο με καλουσε 50 φορες την ημερα κι οταν δεν το σηκωνα τσαντιζοταν.Χθες εγινε κατι κ μαλλον τσαντιστηκε (ευτυχως) κ μαλλον ξεκοψε.Καταπιεζομουν πολυ κ καταβαθος ανακουφιστηκα που ηρθαν ετσι τα πραγματα.Τα ζυγισα κ βλεπω οτι δε θα χασω κ τιποτα.Πηρα το μαθημα μου να ειμαι επιφυλακτικη κ να προσεχω αφου ειμαι καλυμενη απο τις φιλες μου τι τις ηθελα τις καινουριες?
Τελευταία διόρθωση: 13 Αυγ 2016 01:44 από mariamaria.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.049 δευτερόλεπτα