Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Απελπισμένη Άννα

Απελπισμένη Άννα 01 Μαϊ 2016 14:46 #6173

  • annaxm
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της annaxm
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Γεια σας. Είχα γράψει και παλιότερα ένα κείμενο, επειδή όμως δεν ξέρω και πολλά από forum μάλλον , κάτι δεν πήγε καλά στην αποστολή του.
Θα ήθελα να σας πω ότι εδώ και καιρό νιώθω χάλια. Τα βράδια δεν κοιμάμαι , το πρωί που θα σηκωθώ νιώθω λίγο καλύτερα, το μεσημέρι και μετά νιώθω μια έντονη κατάθλιψη με διέγερση μια, τέτοια που μου έρχεται να κλάψω και να τρέξω μαζί. Α, δε σας είπα ότι πάσχω από σχιζοσυναισθηματική διαταραχή μεικτού τύπου, (κάτι από παράλογες ιδέες δηλαδή μαζί με στοιχεία διπολικής). Ο ψυχίατρός μου λέει ότι δεν είναι κάτι το πολύ σοβαρό. Παίρνω aloperidin, tavor, seroxat, lamictal και τελευταία, μου πρόσθεσε και depakine. Δεν ξέρω αν με βοηθήσει αυτό το φάρμακο. Μακάρι ναι. Αυτά προς το παρόν.
Θα σας ξαναγράψω, παραθέτοντας κι ένα πλήρες ιστορικό για την αρρώστια μου.

Ευχαριστώ. Θα χαρώ ν΄ ακούσω σχόλιά σας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απελπισμένη Άννα 06 Μαϊ 2016 00:02 #6177

  • Thanasis1968
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Thanasis1968
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Έμπειρος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 84
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 18
  • Κάρμα: 7
Άννα και γω πάσχω από την ίδια ακριβώς πάθηση, τουλάχιστον αυτή είναι η τελευταία διάγνωση. Η πάθηση μας έχει υφέσεις και εξάρσεις. Εύχομαι να είναι κάτι περαστικό και να επανέλθεις. Στη θέση σου απλά θα προσπαθούσα να ενημερώνω το γιατρό μου προσπαθώντας να αποφύγω πιθανή υποτροπή. Σίγουρα θα το ξέρεις κι αυτό είναι που σημειώνω, ο ύπνος είναι πολύ σημαντικός. Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.037 δευτερόλεπτα