Αρχική Forum ΜΑΖΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ Καλοκαιρινό πάρτυ για τα μέλη του ΜΑΖΙ και τους φίλους τους!!!
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Καλοκαιρινό πάρτυ για τα μέλη του ΜΑΖΙ και τους φίλους τους!!!

Καλοκαιρινό πάρτυ για τα μέλη του ΜΑΖΙ και τους φίλους τους!!! 25 Ιουλ 2012 02:35 #2988

  • menediatou
  • ( Διαχειριστής )
  • Το Άβαταρ του/της menediatou
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 83
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 4
Το Σάββατο 28 Ιουλίου σκεφτόμαστε να γιορτάσουμε το καλοκαίρι με ένα beach party για όλα τα μέλη του ΜΑΖΙ και τους φίλους τους.
1) Το πάρτυ είναι ανοιχτό για φίλους και συγγενείς των μελών του συλλόγου. Μπορείτε να καλέσετε όποιους και όσους θέλετε.
2) Ποτό και φαγητο θα φέρει ο καθένας για τον εαυτό του (φυσικά τα κεράσματα επιτρέπονται).
3) Το πάρτυ θα γίνει στην παραλία του Σχινιά στις 20:00.
4) Κάθε συμμετέχων θα πρέπει να φέρει μια ή δύο πετσετες και το μαγιό του (αν επιθυμεί να κάνει βραδινό μπανάκι). Καλό θα ήταν για όσους έχουν να φέρουν ψυγεία camping για την παροχή πάγου.
Ο σύλλογος θα παρέχει πλαστικά ποτήρια, σακούλες σκουπιδιών, ήχο, φως και μουσική.
Για να πραγματοποιηθεί το πάρτυ χρειάζεται να συμπληρωθούν τουλάχιστον δέκα συμμετοχές. Παρακαλούμε πολύ όποιος ενδιαφέρεται, ας δηλώσει εδώ την συμμετοχή του απαντώντας στο ποστ ή με προσωπικό μήνυμα ή με email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Καλοκαιρινό πάρτυ για τα μέλη του ΜΑΖΙ και τους φίλους τους!!! 27 Ιουλ 2012 18:54 #2990

  • Korios
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Korios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 15
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Μέσα εγώ. Αν είστε καλοί μαζί μου θα σας απαγγείλω αισιόδοξη ποίηση. Αν όχι θα σας απαγγείλω τα πιο μελαγχολικά μου στιχάκια :evil:
"Οφείλουμε να ξαναβρούμε την σοβαρότητα που είχαμε όταν παίζαμε παιδιά", Νίτσε
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα